Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lidostā «Rīga» - ārkārtas situāciju mācības

Otrdien, 9.aprīlī, starptautiskajā lidostā «Rīga» no pulksten 6 līdz 17 tiek rīkotas ārkārtas situāciju mācības, simulējot dažādus negadījumus, portāls «Apollo» uzzināja lidostā.

Lidostas pārstāve Elīna Krastiņa norādīja, ka ārkārtas situāciju mācību mērķis ir ārkārtas situācijas signālu apziņošanas shēmas efektivitātes pārbaude, kā arī lidostas dienestu un struktūrvienību glābšanas vienību savstarpējās sadarbības efektivitātes paaugstināšana.

Krastiņa uzsvēra, ka mācības neietekmēs lidostas darbību un lidojumi notiek pēc saraksta, bet pasažieri tiek apkalpoti ierastajā kārtībā.

Mācības notiek sadarbībā ar Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Gaisa satiksme», Civilās aviācijas aģentūru, Valsts robežsardzi, Valsts policiju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, nacionālo aviokompāniju «airBaltic», Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, VID Muitas pārvaldi, kā arī Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas biroju.

Ārkārtas situāciju mācības lidostā «Rīga» rīko katru gadu.

Starptautiskā lidosta «Rīga» ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs, no kurienes 17 aviokompānijas piedāvā doties uz 81 galamērķi.