Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LTV joprojām meklē otru vēlēšanu diskusiju vadītāju, Strautmane atteikusi

Latvijas Televīzija (LTV) joprojām meklē otru vēlēšanu diskusiju vadītāju, kas varētu blakus LTV žurnālistam un raidījuma «Sastrēgumstunda» vadītājam Gundaram Rēderam piedalīties septiņu priekšvēlēšanu publisku diskusiju vadīšanā septiņās Latvijas pilsētās, biznesa portāls «Nozare.lv» noskaidroja LTV.

Kanāla LTV1 vadītāja Baiba Šmite «Nozare.lv» apstiprināja, ka pēc sākotnējām sarunām ar bijušo LTV žurnālisti Baibu Strautmani, kurās viņa izrādījusi interesi par piedalīšanos diskusiju ciklā, Strautmane tomēr pārdomājusi un priekšvēlēšanu diskusijas nevadīs. Patlaban tiekot veiktas «proves» ar iespējamām kandidātēm, kas kopā ar Rēderu vadītu diskusiju ciklu pirms 1.jūnijā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām.

Šmite lika saprast, ka otra diskusiju vadītāja amatā tiek meklēta sieviete.

Sarunā ar «Nozare.lv» Strautmane teica, ka savu lēmumu nevadīt priekšvēlēšanu diskusijas nevēlas komentēt. Jau ziņots, ka marta beigās, apstiprinot savu interesi par raidījumu vadīšanu, Strautmane uzsvēra, ka vēl nekas neesot konkrēti sarunāts ar LTV un savu galīgo atbildi viņa došot pēc sīkākas iepazīšanās ar piedāvājumu un ar to saistītiem uzdevumiem un pienākumiem.

LTV producente Vija Ķenava sarunā ar «Nozare.lv» septiņu diskusiju ciklu dažādās Latvijas pilsētās raksturoja kā ļoti intensīvu ar pārbraucieniem vēlā naktī un tūlītējiem gatavošanās darbiem nākamajai diskusijai. Turklāt, pretēji līdzīgiem raidījumiem pirms Saeimas vēlēšanām, diskusijās nebūs valsts mēroga jautājumu un lielo partiju debašu, bet katrā pilsētā var būt sava specifika, kas LTV žurnālistiem jāiepazīst.

Portāls «MansMedijs» raksta, ka Strautmane atteikusi piedāvājumam vadīt priekšvēlēšanu diskusijas, jo, «kad uzzināju par grafiku, sapratu, ka fiziski to nospēju izdarīt, jo nav laika».

Kā liecina «Nozare.lv» arhīvs, Strautmane no 2008.gada sākuma aizgājusi no aktīvās pilna laika žurnālistikas, jo nodibinājusi ģimeni ar advokātu Romualdu Vonsoviču un audzina dēlu un meitu. Strautmane ik pa laikam vada dažādas publiskas diskusijas, liecina arhīvs.