Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nelaime klubā: Ģimene uzskata, ka ir jārunā, lai nekas tāds neatkārtotos

Liepājā pie «Prison Bar» nosistā jaunieša ģimene uzskata, ka par notikušo ir jārunā, lai nekas tāds vairs neatkārtotos.

Portāls «irLiepaja.lv» vēstī, ka tiesu medicīnas eksperta slēdzienā teikts - nāves cēlonis bijis «trula vēdera trauma», kā rezultātā radusies iekšējā asiņošana un vēdera dobuma mazasinība.

Bojāgājušā vīrieša draugs pastāstījis, ka viņš pirms kautiņa gandrīz nav lietojis alkoholu, un to esot vēlāk arī apstiprinājuši ārsti.

Vīrieša paziņas konfliktu nav redzējuši - draugi sēdējuši kluba dziļākajā stūrī, bet kautiņš noticis pie tualetēm.

«irLiepaja.lv» vēstī, ka apsargi kautiņu pārtraukuši un izveduši no kluba gan Mārtiņu, gan arī uzbrucējus. Mārtiņš nosēdināts uz trepītēm, kur nedaudz vēlāk saļimis.

Kluba «Fontaine Palace» pārstāve Irita Timbra noliegusi apsargu neprofesionalitāti vai nolaidību saistībā ar notikušo. Viņas teiktais liecina, ka kautiņš ildzis vien pārdesmit sekundes un nekādas ārējās pazīmes neliecināja, ka jaunietis guvis tik smagus miesas bojājumus.

Vēlāk, redzot, ka gadījums ir nopietns, tika piedāvāts izsaukt mediķus, taču to izdarīja draugi.

Puiša piederīgie joprojām nevar samierināties ar notikušā bezjēdzību. Pat, ja vainīgie tiks taisnīgi sodīti, vai šādā sabiedrībā, kur valda vienaldzība pret to, kas notiek ar līdzās, neatkārtosies citi līdzīgi gadījumi? «Tieši tāpēc, lai tas nenotiktu ar citiem, par to ir jārunā,» uzskata puiša māsa.

Ģimenei ir iebildumi, ka izmeklētāji ģimenei neko nestāsta par notikušo.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Signe Šteinberga, tāpat kā Liepājas Reģionālās slimnīcas preses sekretāre Indra Grase par noziegumu un mediķu rīcību konkrētajā gadījumā portālam «irLiepaja.lv» atteicās sniegt jebkādus komentārus, jo tas varot kaitēt lietas izmeklēšanai.

Jau vēstīts, ka marta beigās slimnīcā Liepājā nomira vīrietis, kas tika piekauts līdz nāvei.