Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Binnija «nocēlusi» pretendentēm šova precinieku

Uzņēmējas un TV šova «Precamies?!» vadītājai Binnijai Ārbergai (37) privatajā dzīvē noteikti sācies pavasaris - viņai ir jauns draugs. Ineteresanti, ka 14 gadus jaunākais puisis bija šova «precinieks», kuram tika piedāvātas trīs daiļavas, tomēr jūtu ķīmija uzvirmojusi tieši ar TV šova vadītāju, vēsta žurnāls «Privātā Dzīve».

Binnijas jaunais pavadonis esot Matīss Uplejs. 23 gadus vecais ugunsdzēsējs no Kuldīgas raidījumā neizvēlējās nevienu meiteni «Bija tā, ka nepaķēra neviena no meitenēm, vienkārši nebija klikšķis».

«Jā, mēs draudzējamies,» žunālam apstiprinājis Matīss, kamēr Binnija bijusi izvairīga. Kad «PDz» vēlējās uzzināt ko vairāk par jauno mīlu, sākotnēji Binnija izlikusies nesaprotam, par kuru Matīsu esot runa, jo raidījumso piedalījušies vairāki. Kad nosaukts arī puiša uzvārds, tad šova vadītāja teikusi, ka, tā kā viņš ir bijis šova dalībnieks, par viņa privāto dzīvi neko nēvēloties atklāt.

Tomēr jau raidījumā bijis redzams, ka Binnijai šis puisis simpatizē: «Es uz tevi skatos un klausos tevī, un domāju, vai tiešām var būt tā, ka tev nav meitenes? Manā skatījumā tas ir pilnīgs brīnums! Jo tu esi ne tikai skaists, bet ļoti inteliģents, mīlošs un ļoti labs puisis!»