Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Bēdīgi slavenā ceļa protests - vecpiebaldzēni pulcējas pie Ministru kabineta

Lai vērstu uzmanību uz katastrofālo ceļa stāvokli posmā no Meļļiem līdz Vecpiebalgas un Madonas novada robežai, trešdien pie Ministru kabineta Rīgā pulcējās vecpiebaldzēni.

Akcijas «Vecpiebalgas ceļam būt» iniciators Mārcis Ločmelis otrdien preses konferencē norādījis: «Mēs šādā veidā parādīsim, ka no lūdzējiem un kaut kādiem protestētājiem pāriesim jaunā kvalitātē. Mēs simboliski realizēsim tautas varu un pieprasīsim Ministru kabinetam rīkoties, lai novērstu cilvēku pamattiesību aizskārumu. Pēc šīs sapulces Rīgā dzīvojošie piebaldzēni ir apņēmības pilni veikt simbolisku diennakts dežūrējošu pastaigu ap Ministru kabinetu, lai simboliski parādītu, ka mēs gaidām nekavējošu rīcību, lai atjaunotu tiesiskumu,» vēstīja LETA.

Tikmēr, kā zināms, trešdien sasauktajā ārkārtas domes sēdē vienbalsīgi lemts par prasības iesniegšanu valdībai par ārkārtējas situācijas izsludināšanu Vecpiebalgas novada administratīvajā daļā, kuru aizņem kritiskā stāvoklī nonākušais autoceļa posms.

Savukārt uzņēmumā «Latvijas Valsts ceļi» informēja, ka Vecpiebalgas ceļu sāks rekonstruēt nākamgad.