Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sējējs atgriežas Rīgas «Dinamo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas «Dinamo» ģenerālmenedžera amatā atgriezies Normunds Sējējs, tā šodien vēsta klubs.

Šodien notika AS «Dinamo Rīga» padomes sēde, kurā par komandas ģenerālmenedžeri tika apstiprināts Sējējs. Šajā sēdē padome apsprieda arī komandas sastāva komplektācijas plānus jaunajai sezonai.

«Dinamo» padome apstiprināja, ka komandas sastāva komplektācijas pamatprincipi nemainīsies. Komandas kodolu veidos Latvijas spēlētāji, bet atsevišķās pozīcijās tiks pieaicināti pieci līdz seši ārzemnieki.

Aizvadītajā sezonā kluba ģenerālmenedžera amatā atradās Juris Opuļskis, kurš tagad turpinās darbu ar kluba jauniešu komandu, pildot šos pašus pienākumus.

Kā zināms, Sējējs pirms sezonas atstāja «Dinamo» un devās strādāt uz Prāgu, pievienojoties «Lev» klubam, kur ieņēma ģenerālmenedžera amatu. Pēc sezonas Prāgas klubs sadarbību neturpināja, bet vienu brīdi izskanēja informācija, ka par Sējēju interesējas Omskas «Avangard».