Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina palīdzēt smagu traumu guvušajam jaunajam BMX riteņbraucējam

Aicina palīdzēt 17 gadus vecajam BMX riteņbraucējam Gustavam Pētersīlim, kurš februārī treniņa laikā guva ļoti smagu traumu.

Pagājušajā gadā Pētersīlis Eiropas rangā bija 24. labākais junioru braucējs, kā arī izcīnīja uzvaru Baltijas kausā junioru konkurencē, bet 23.februārī notikušajā kritienā viņš guva piektā kakla skriemeļa šķembainu lūzumu un muguras smadzeņu šķērsbojājumu ar tetraplēģiju - paralīzi (skartas gan rokas, gan kājas).

Pētersīlis jau kādu laiku ārstējas Vaivaru rehabilitācijas centrā un pagaidām joprojām netiek izteiktas prognozes, kādas sekas kritiens atstās uz viņa turpmāko dzīvi.

«Man to ir grūti aptvert, bet es to pieņemu kā faktu un tagad man dzīvē ir jauns uzdevums, ar kuru man ir jātiek galā, lai atgrieztos pie savas ierastās dzīves, sapņiem un mērķiem,» izteicies jaunietis.

Kā izteikušies aicinājuma autori, lai Pētersīlis varētu atgriezties pilnvērtīgā dzīvē, nepieciešami lieli naudas līdzekļi, kādu viņa ģimenei nav.

Ziedot iespējams uz Gustava mammas Dairas Tropas kontu: «LV68HABA0551005700841». Personas kods - 100872-11563.

Tāpat jau zināms, ka līdzekļi Pētersīļa ārstēšanai tiks vākti arī jūnija sākumā Rīgā paredzēto Eiropas čempionāta posmu laikā.