Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīrietis, kas vizinājās uz elektrovilciena jumta, apsūdzēts par dubultslepkavību

Rīgas tiesas apgabala prokuratūra uzrādījusi apsūdzību vīrietim par dzīvesbiedres un viņas draudzenes noslepkavošanu Rīgā, Zilupes ielā, pērn pavasarī.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Šēnberga aģentūrai LETA pavēstīja, ka persona saukta pie atbildības par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos. Par šādu noziegumu draud mūža ieslodzījums.

Jau ziņots, ka pagājušā gada maijā kādā dzīvoklī Zilupes ielā 1964.gadā dzimušais vīrietis lietojis alkoholu kopā ar dzīvesbiedri un viņas draudzeni. Iedzeršanas laikā sācies konflikts, un vīrietis abas sievietes nositis ar cirvi.

Prokuratūra norāda, ka saskaņā ar apsūdzību sievietes smagā alkohola reibumā gulēja uz dīvāna un, kad pamodušās, apsūdzētais ar cirvja kātu vairākas reizes viņām iesitis pa galvu.

Prokuratūra apstiprina, ka vīrietis ir agrāk saukts pie kriminālatbildības, taču nekomentē, par ko tieši. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka apsūdzētais ir tas pats, kuru 2011.gada 10.aprīļa pēcpusdienā Dubultu stacijā no elektrovilciena jumta nocēla glābēji. Vīrietis toreiz bija manāmā alkohola reibumā, un uz vagona jumta viņš uzrāpies pats saviem spēkiem. Vīrieša bīstamo pārvietošanos toreiz aktīvi filmēja vilciena pasažieri.

Pāris dienas pēc ālēšanās uz vilciena jumta vīrietis ieskrēja Kauguru kultūras namā un ar cirvi sabojāja vienu no iestādes galdiem. Pēc tam vīrietis izskrēja ārā, ar cirvi iesita pa kādas automašīnas vējstiklu un aizbēga.