Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ātruma pārkāpšana lietuvietim Latvijā beidzas ar nopietnākām nepatikšanām

Trešdien kāds Lietuvas pilsonis, pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu, no administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas mēģināja atpirkties ar 50 litiem (10,15 lati), taču neveiksmīgi.

Kā informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece, likumsargiem patrulējot Tukuma novadā, Tumes pagastā, aizturēts kāds autovadītājs, Lietuvas pilsonis, kurš mēģinājis piekukuļot policijas darbinieku.

Vadot transportlīdzekli, vīrietis pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, un, lai nenoformētu administratīvā pārkāpuma protokolu, devis policistam 50 litus, pēc kā arī tika aizturēts.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas «Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai».

Pārkāpums paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Zemgales reģionā šogad aizturēti jau 20 autovadītāji-kukuļdevēji.