Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Divi pusaudži ir spiesti izlekt no braucošas automašīnas

ASV notikusi kārtējā situācija uz lielceļa, kad automašīna nekontrolējami sākusi uzņemt ātrumu. Šoreiz par upuriem kļuvuši divi 19 gadus jauni studenti, kuri bija devušies uz lekcijām.

Eimija Guevara (Amy Guevara) kopā ar savu draugu Šonu Viesu (Sean Wies) devās uz lekcijām 1998.gada «Mazda Protégé» automobilī, kas Eiropā pazīstams ar nosaukumu «323». Automašīnas vadītāja ārvalstu medijiem stāstījusi, ka pēkšņi «Mazda» sākusi nekontrolējami uzņemt ātrumu un nekas nav līdzējis, lai to nobremzētu.

Glābšanas dienests saņēma 911 zvanu un centās nomierināt abus jauniešus, taču visi sniegtie padomi nespēja automašīnu apturēt.

«Nestrādāja nedz darba bremzes, nedz arī stāvbremze. Nevarēja arīdzan automašīnai izslēgt aizdedzi vai ielikt neitrālajā,» satraukusies stāstīja Guevara.

Dispečers izsūtīja vairākas policijas patruļas, lai brīdinātu pārējos satiksmes dalībniekus. Kad automašīna iebrauca ceļa sadalošajā joslā tai izdevās samazināt ātrumu līdz 65 kilometriem stundā. Šajā brīdī arī abi pusaudži nolēma izlekt no automašīnas.

Abiem pusaudži tikuši sveikā cari ar nelieliem sasitumiem un skrambām, savukārt nekontrolējamā «Mazda» turpināja savu ceļu, līdz to pie ceļa aizsargbarjeras piespieda viena no policijas automašīnām.