Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LTV Ziņu dienestu vadīs Iveta Elksne

Noslēdzies konkurss uz Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta direktora amatu un tā vadītāja būs Iveta Elksne.

Kā informēja LTV pašreklāmas redaktore Laura Brokāne, konkursa 2.kārtā pretendentiem bija jāsagatavo savs redzējums par LTV Ziņu dienesta attīstību, atbildot uz jautājumiem par šībrīža tendencēm televīzijas žurnālistikā un ziņu formātos, formu dažādošanu ziņu raidījumos un ziņu lomu sabiedriskajā televīzijā.

Komisija uzklausīja kandidātus par šīm tēmām un secināja, ka Ivetas Elksnes redzējums par LTV Ziņu dienesta mērķiem un uzdevumiem, kā arī atbildes uz iepriekš minētajiem jautājumiem vispārliecinošāk atbilst konkursa nolikuma kritērijiem, tāpēc viņa pievienosies LTV Ziņu dienesta komandai.

Jau ziņots, ka uz šo amatu konkursā piedalījās 11 pretendenti, no kuriem otrajā kārtā tika izvirzīti četri.

Otrajā kārta piedalījās žurnāla «Ir» redaktore Anita Brauna, līdzšinējā LTV žurnāliste Iveta Elksne, bijusī laikraksta «Diena» galvenā redaktora vietniece Vikija Valdmane-Rozenberga, kā arī Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļas lektore Olga Proskurova.