Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Laiks iegūt sajūtu - viņam nav pārāk mazs

Sievietes ir sarežģītas būtnes, tas apspriests un dzirdēts vairākkārt. Šīs būtnes spēj gatavot maltīti, rūpēties par izskatu, audzināt bērnus, nezaudējot karjeras attīstību, tomēr nespēj piecu minūšu laikā izlemt, kādu apģērbu uzvilkt pastaigai parkā. Tāpat šķiet neparasti tas, ka sieviete pūlas, cenšas un strādā ar sevi, savu figūru un manierēm, lai būtu iekārojama vīriešu acīs, tomēr nemaz nenojauš, ka viņai ir iespēja parūpēties par savu «intīmo formu» elementārā un baudāmā veidā. Nevajag vien smīkņāt, ka vīrietis nespēj apmierināt. Ir jāpadomā par to, lai pēc ilgās «aplidošanas» vīrietis arī justos tā, ka centieni ir bijuši tā vērti.

Vairs nedzīvojam senos laikos, un mūsdienu tehnoloģiju attīstība ir ievērojami augusi. Tāpat arī nenoliedzams ir fakts, ka gandrīz visi cilvēki nodarbojas ar seksu. Šis vārds vairs nav nedz kauna traipīts, nedz arī slēpjams. Par laimi, arī Latvijā intīmā dzīve tiek izkopta, un uzņēmēji piedāvā iegādāties teju visu, kas padara cilvēkus seksuāli veselus, baudas mirkļus neaizmirstamus un seksuālo apetīti zvērīgi lielu. Veikals «SexyStyle» piedāvā plašu preču sortimentu, un liela daļa piedāvājumu ir sievietēm. Trīs bērnu māmiņai, strādīgai karjeristei vai vienkārši sievietei, kura vēlas, lai vīrietis atkal vai no jauna iemīlētos viņas intīmajās vietās.

Varbūt tas ir tikai stereotips, ka viņa loceklis ir par mazu?

Reizēm šķiet, ka vīrieša locekļa izmēram tiek pievērsta gandrīz tikpat liela uzmanība kā jautājumam par globālo sasilšanu. Kaut kādā brīdī sabiedrība sāka uzskatīt, ka loceklim ir jābūt lielam, garam un vēl arī masīvam, citādi vairums sieviešu nejūtas apmierinātas un rada vīriešiem kompleksus par to, ka viņi nav gana apveltīti. Tā nav viņu vaina. Arī tas, ka sieviete ir neapmierināta, lielākajā daļā gadījumu, nav vīriešu vaina.

Sievietes intīmās zonas jaunības gados ir maz skartas, varētu teikt, ka tās ir nepieredzējušas - maksts sieniņas ir ciešas, muskuļi nav atslābuši. Diemžēl laika gaitā veselīgas seksuālās dzīves ietvaros, kā arī pēcdzemdību periodā - intīmās zonas kļūst vaļīgākas. Vīrieši, guļot ar «pieredzējušām sievietēm», to jūt. Ne velti vīrieši melš, ka patīk jaunas meitas. Kārtējais paradokss par sievietēm - viņa spēj katru dienu stundām gatavot frizūru un pucēties, lai savaldzinātu vīrieti, tomēr neiedomājas, ka nieka piecpadsmit minūtes atvēlot maksts muskuļu treniņam ar vaginālajām lodītēm var būt perfekta arī tajā jomā, kura vīrieti padara traku visvairāk.

Par laimi, mūsdienās tiek piedāvāts viss nepieciešamais, lai arī pēc trīs bērnu dzemdēšanas sieviete varētu justies pilnvērtīga. Viens no veidiem, kā intīmās vietas atkal padarīt jauneklīgākas, ir vaginālās bumbiņas, kuras ne tikai trenē maksts sieniņu muskuļus, bet arī palielina orgasma izjūtu spēku. Kāpēc bumbiņas? Jo tās nav sarežģīti lietot, tās iedarbojas efektīvi un neprasa gadu ilgu disciplīnu vai treniņus. Meitenes stāsta, ka jau pēc nedēļas, mīlējoties ar vīrieti, abi var just atšķirību.

Lietošanas sākumā vaginālās bumbiņas var lietot mājās, bet treniņu rezultātā ar tām var doties pat ārpus mājām, un tad sieviete var būt droša, ka bauda progresa augļus.

Greja piecdesmit nokrāsas

Zīmols «Lelo» ir viens no dāsnākajiem pret daiļo dzimumu - tas piedāvā pat divus komplektus ar vaginālajām bumbiņām, lai progresa laikā, tās var mainīt uz piemērotākām, kā arī rūpējas par dažāda sieviešu vecuma un pieredzes vajadzībām. To dizains ir acīm tīkams un rada sajūtu, ka spēs paveikt brīnumus ar sievieti. Tā nav situācija, kad sakostiem zobiem zaudē elpu trenažieru zālē, lai padarītu sevi labāku.

«SexyStyle» produkcija spēj piepildīt vēlmes arī patīkamā veidā.

Mazliet iedvesmai:

«Vaigu sārtums man pat nav vajadzīgs, jo esmu nedaudz pietvīkusi sudraba lodīšu dēļ. Jā, tās tiešām rūpēsies par krāsu manos vaigos.»

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts