Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traģiski beidzas divu jauniešu attiecības: puisis aiziet šausminošā un negaidītā veidā

Traģiski beigušās kāda gados jauna pāra - 20 gadus veca jaunieša un 21 gadu vecas jaunietes - vētrainās attiecības Ņūportā, Velsā.

Kā raksta «Daily Mail», Robijs Heibols un Šenona Vudforda, kuriem bija divi kopīgi bērni, jau labu laiku strīdējušies un vairākkārt šķīrušies viens no otra, periodiski nesekmīgi cenšoties saglābt abu brūkošās attiecības. Taču pēc tam, kad pagājušā gada oktobrī jauniete paziņoja, ka abu starpā viss ir beidzies, puisis izdarīja pašnāvību, ar automašīnu nogāžoties no klints. Turklāt pašnāvības brīdī viņš telefonā lika sievietei klausīties savos pirmsnāves kliedzienos.

Tūlīt pēc strīda, kurā Šenona paziņoja, ka vairs nevēlas Robiju redzēt, puisis automašīnā devās uz vietu, kur atradās stāva klints, un nosūtīja draudzenei īsziņu ar tekstu «Noskūpsti no manis abus bērnus. Ceru, ka varēsi tikt galā viena. Tā būs labāk, ar labu nakti.». Draudzene viņam tūlīt zvanīja, taču puisis pacēla klausuli un teica: «Labi, ka piezvanīji, tagad tu dzirdēsi šo...»

Pēc tam draudzene dzirdēja, kā automašīna ietriecas nožogojumā un nogāžas no klints.

«Es dzirdēju skaļu troksni, kliedzienu un tad iestājās klusums..» atceras izmisusī jauniete, kas tūlīt steidzās izsaukt glābējus.

Robija mirstīgās atliekas tika atrastas klints pakājē.