Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Loterijas vinnētāju sagaida pamatīgs pārsteigums

Kādu sievieti no Toronto Kanādā sagaidījis pamatīgs pārsteigums - viņa atklājusi, ka loterijā laimējusi nevis 40 tūkstošus ASV dolāru, kā bija domājusi, bet gan 40 miljonus.

51 gadu vecā Marija Kareiro, kurai ir trīs bērnu un pieci mazbērni, uzskata, ka tas ir liktenis. Viņa 20 gadus pēc kārtas loterijā atzīmējusi vienus un tos pašus skaitļus - savu bērnu dzimšanas datus, taču nolēmusi pārmaiņas pēc izvēlēties nejaušus skaitļus. Tie nesa viņai veiksmi - sākotnēji sieviete domāja, ka laimējusi 40 tūkstošus ASV dolāru.

Taču sievietes meita informāciju pārbaudīja internetā un lika mātei nekavējoties doties atpakaļ uz veikalu, kur viņa iegādājās laimīgo biļeti.Tur apstiprinājās, ka laimests ir ievērojami lielāks. Kareiro saka, ka visu mūžu smagi strādājusi un laimestam nespējot noticēt.

Pirmais, ko sieviete par laimēto naudu vēlas darīt - doties ar vīru medusmēnesī uz Havaju salām.

«Man ar vīru nekad nav bijis medusmēneša, kaut esam precējušies jau 30 gadus,» saka sieviete, kas joprojām nespēj noticēt savai veiksmei.