Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skandalozā studentes slepkavība: Noksa sola «gada sensāciju»

Ar skandalozu slavu apvītā amerikāņu studente Amanda Noksa, kas tiek apsūdzēta britu studentes Mereditas Kerčeres slepkavībā, pēc divām nedēļām nāks klajā ar grāmatu, kurā cita starpā būšot lasāms arī detalizēts apraksts par briesmīgajiem apstākļiem, kādos viņai nācās dzīvot Itālijas cietumā.  Ārvalstu mediji to jau paspējuši nodēvēt par «gada sensāciju».

Jau ziņots, ka marta beigās Itālijas augstākā tiesa nolēma atcelt attaisnojošo spriedumu Noksai. ASV, Sietlā dzimušajai sievietei 2009.gadā tika piespriests 26 gadu cietumsods par Kerčeres slepkavību, taču pēc atkārtotas lietas izskatīšanas 2011.gadā tiesa jauno sievieti attaisnoja, atbrīvojot tiesas zālē. Tiesa attaisnoja arī Noksas draugu Rafaelu Sollečito, kuram par līdzdalību slepkavībā tika piemērots 25 gadu cietumsods. Apsūdzībā tika norādīts, ka narkotiku reibumā esošie jaunieši izvaroja britu studenti, bet pēc tam pārgrieza viņas rīkli. Studentes ķermenī 42 reizes bija ietriekts naža asmens. Jauniešu tiesas prāva savulaik izraisīja plašu rezonansi Eiropā, kā arī ASV.

<em><strong>Skandalozā studentes slepkavība: Attaisnotā Noksa saņem sāpīgu ziņu</strong></em>

<strong><em>Skandalozā studentes slepkavība: Noksa ir pārliecināta, ka viņai nenāksies atgriezties</em></strong>

400 lapaspušu biezā grāmata solot stāstu, kas būšot «absolūti šokējošs».

Noksa grāmatā pirmo reizi atklāšot, kas notika pirms un pēc Mereditas slepkavības. Grāmata apgāzīšot «mītus, baumas un melus, kas apvij viņas krimināllietu».

Tāpat Noksa sola pastāstīt par «šausminošajiem apstākļiem», kādos viņai četrus gadus nācās dzīvot Itālijas cietumā, kur viņa cieta no apsargu seksuālas uzmākšanās un agresīvām cietumniecēm. Jāpiezīmē, ka Itālijas policija pēc Noksas sūdzībām par apstākļiem cietumā, izvirzījusi pret Noksu apsūdzību par neslavas celšanu.

Noksa tāpat grāmatā esot atklājusi, kā viņa jutusies, kad pēc viņas izlaišanas no cietuma pret viņu sabiedrībā tika vērsta «naida kampaņa».