Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LM valdes priekšsēdētājs ieskicē drūmu uzņēmuma tuvāko nākotni

Uzņēmums «Liepājas metalurgs» (LM) varētu atlaist apmēram 111 cilvēku no 2300 šobrīd uzņēmumā strādājošajiem, intervijā LNT raidījumā «900 sekundes» sacīja LM valdes priekšsēdētājs Valērijs Terentjevs.

«Reāli darbu varētu zaudēt ap 111 cilvēkiem. Šobrīd rūpnīcā strādā 2300 cilvēku,» sacīja Terentjevs.

Valdes priekšsēdētājs norādīja, ka atlaišana varētu attiekties uz visa līmeņa darbiniekiem - ne tikai strādniekiem, bet arī administrāciju. Plānots, ka tiks samazinātas arī algas uzņēmumā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka uzņēmums «Liepājas metalurgs» līdz šodienai, 15.aprīlim, bija apturējis pamatražošanu. Terentjevs pastāstīja, ka šodien pamatražošana tiks atkal atsākta.

«Šobrīd ražošana tiks palaista, pēc tam atkal būsim spiesti to apturēt, tagad plānosim, ko darīt turpmākajās dienās,» sacīja Terentjevs, norādot, ka šādā režīmā uzņēmums strādā jau ilgi.

«Pamatā tas notiek, jo apgrozāmo līdzekļu trūkums mums neļauj stabili strādāt,» teica Terentjevs. Viņš noliedza, ka uzņēmums šādi šantažētu valdību.

«Nekādā gadījumā [mēs šādi nešantažējam valdību]. Mēs pat nezinām, ko šis vārds īsti nozīmē. Mēs strādājam, izejot no tā, cik daudz uzņēmumā ir apgrozāmo līdzekļu un cik daudz ir iepirktas izejvielas,» sacīja Terentjevs.

Terentjevs uzskata, ka uzņēmumam izšķirošais mēnesis būs aprīlis.