Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalā uzstādīti trīs maksājumu karšu termināļi vienreizējo iebraukšanas caurlaižu iegādei

Iestājoties siltākam laikam un augot vietējo un ārvalstu tūristu skaitam, kas Jūrmalā ierodas ar automašīnu, to ērtībām uzstādīti trīs maksājumu karšu termināļi vienreizējo iebraukšanas caurlaižu iegādei.

Norēķinu karšu termināļus var atpazīt pēc norādēm - uz termināļiem ir norēķinu karšu uzlīmes. Maksājumiem izmantojamas jebkuras bankas izsniegtās «MasterCard», «Maestro», «Visa» un «Visa Electron» kartes. Pašvaldība uzsver, ka šie termināļi paredzēti tikai maksājumiem ar karti.

Pirmais maksājumu karšu terminālis caurlaižu iegādes punktā Priedainē tika uzstādīts pagājušā gada februārī. Tā kā cilvēki labprāt izmantoja iespēju norēķināties bez skaidras naudas, papildus uzstādīti vēl divi termināļi. Priedainē darbojas 13 caurlaižu iegādes automāti, no kuriem trīs ir maksājumu karšu termināļi.

Šovasar šeit tiks uzstādīti vēl trīs termināļi, kuros iebraukšanas caurlaidi varēs iegādāties ar maksājumu karti, bet kopumā iekārtu skaitu plānots palielināt līdz desmit.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti norāda, ka līdz ar norēķinu karšu termināļu uzstādīšanu iegādāties vienreizējās iebraukšanas caurlaides Jūrmalā ir ērtāk, jo nav vajadzīga skaidra nauda un maksājumu ar karti var veikt, neizkāpjot no automašīnas. Caurlaižu iegāde ar maksājumu kartēm ir tikpat droša kā norēķini jebkurā veikalā, drošības nolūkā caurlaižu punktā darbojas arī videonovērošana. Pārejot uz lielāku skaitu termināļu, samazināsies arī to uzturēšanas izdevumi.

Norēķiniem ar maksājumu kartēm tiek izmantoti pēc Jūrmalas pilsētas domes pasūtījuma uzstādītie SIA «Point Transaction Systems» «VeriFone» termināļi.

Maksa par vienreizēju iebraukšanu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā ir viens lats. Savukārt automašīnas Jūrmalas pilsētā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, var novietot bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.