Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērnu mēbeļu ražotājs saņem prestižu balvu pasaules dizaina konkursā Itālijā

Divus gadus pēc dibināšanas SIA «My Place» bērnu dizaina mēbeļu zīmola «Kukuu» mēbeļu kolekcija «bird&berry» saņēmusi starptautiskā dizaina konkursa «A'DesignAward 2013» balvu par uzvaru bērnu produktu dizaina kategorijā. Zelta apbalvojumu «JIC biznesa inkubatorā» strādājošais uzņēmums saņēma konkursa galā pasākumā 14.aprīlī Komo, Itālijā.

Kā biznesa portālu «Nozare.lv» informēja biznesa inkubatora pārstāvji, «A'DesignAward» ir ikgadējs, starptautisks, žūrijas vērtēts konkurss, kas godina pasaules labākos dizainerus, arhitektus, inženierus, dizaina studijas un uz dizainu orientētus uzņēmumus. Ik gadu tiek izvērtēti tūkstošiem pieteikumu un balvas tiek pasniegtas 80 kategorijās.

«Kukuu» radošā direktore Aija Priede-Sietiņa norādīja, ka dalība dažādos konkursos ir nozīmīga uzņēmuma mārketinga sastāvdaļa un ļauj paplašināt potenciālo biznesa partneru loku. Līdzās uzvarētāju statuetei un īpašam produktu kvalitātes sertifikātam, konkursa «A'DesignAward» uzvarētāji saņem arī atbalstu starptautiskai publicitātei, produktu un dizaina reklāmai, kā arī tiek iepazīstināti ar plašu kontaktu loku dizaina pasaulē.

Patlaban konkursa uzvarētāju darbi un arī daļa no kolekcijas «bird&berry» apskatāmi īpašā «A'DesignAward» izstādē, kura līdz 27.aprīlim ir skatāma Komo.

Nupat saņemtais «A'DesignAward 2013» zelta apbalvojums papildina uzņēmuma jau iepriekš saņemtos augstos novērtējumus par kolekciju «bird&berry» - Latvijas Dizaineru savienības gada balvas divās kategorijās: «Labākais rūpnieciskais dizains 2011» un «Labākais ražotais produkts 2011», kā arī žurnāla «Deko» gada balvu dizainā 2012, kur saņemta otrā vieta par rūpniecisko dizainu.

SIA «My Place», kas ražo bērnu dizaina mēbeles ar zīmolu «Kukuu», dibināts 2010.gada novembrī ar 2010 latu kapitālu. Uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz Honkongu, Austrāliju, Šveici un Igauniju.

Pēc «Firmas.lv» informācijas, «My Place» apgrozījums 2012.gadā bijis 43 636 lati salīdzinājumā ar 2637 latu apgrozījumu pirms gada. Uzņēmumam izdevies gūt 6906 latu peļņu salīdzinājumā ar 5902 latu zaudējumiem 2011.gadā.

Uzņēmuma īpašnieki ar 50% kapitāldaļu katrs ir Daneks Sietiņš un Priede-Sietiņa.