Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mediķi noliedz izskanējušo informāciju par «pildītajiem spridzekļiem»

Mediķi, kas strādāja vietā, kur Bostonā eksplodēja divi spridzekļi, nav apstiprinājuši dažu ārvalstu mediju publicēto informāciju, ka spridzekļi bijuši pildīta ar nelielām metāla lodītēm, ko ļaundari varētu izmantot, lai sprādzienā ciestu pēc iespējas vairāk cilvēku.

Brīdinām: fotoattēlus redzami nepatīkami skati!

Kā zināms, spridzekļu izgatavotāji nereti izmanto gan metāla lodītes, gan arī naglas vai citus nelielus asus priekšmetus, lai eksplozija nodarītu pēc iespējas lielāku ļaunumu.

Tomēr ātrās medicīniskās palīdzības mediķi noliedz, ka ievainoto cilvēku brūcēs būtu atrastas metāla lodītes. «Akmeņi, metāla daļiņas, skārdeņu daļas. Viss [dažādu priekšmetu fragmenti], kas bijis tuvu sprādziena epicentram,» ārvalstu mediji citē kādu mediķi, kas strādāja nelaimes vietā.

«Viss, ko mēs redzējām, bija materiālu fragmenti, kas varēja būt tuvu sprādziena vietai,» sacīja viņš.

Mediji turpina publicēt arvien šausminošākus aculiecinieku komentārus par traģisko notikumu. Cilvēki ir šokā, norādot, ka desmitiem cilvēku sprādzienos ir norauti locekļi.

Tāpat zināms, ka nelaimē gājis bojā astoņus gadus vecs zēns, kurš netālu no finiša līnijas gaidīja savu tēvu, lai viņu apsveiktu. Smagi cietusi arī bērna māte, bet viņas meitai ir amputēta kāja.

Pagaidām nav ziņu, ka par terorakta rīkošanu būtu veiktas kādas aizturēšanas.