Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«New Rosme» iegādājas igauņu veļas ražotāju «Linette»

Latvijas vadošais korsešu, nakts veļas un peldkostīmu izstrādājumu ražotājs «New Rosme» iegādājies Igaunijas veļas ražotāju un tirgotāju «Linette», kuram pieder astoņu veikalu tīkls Igaunijā, portālam «Apollo» pavēstīja uzņēmumā.

«Šā uzņēmuma iegāde mums nodrošinās iespēju būtiski paplašināt mūsu produkcijas tirdzniecības iespējas, kļūstot par līderiem Baltijas reģionā,» apliecina «New Rosme» valdes priekšsēdētājs Edgars Štelmahers. «Jauna «Linette» veikala atvēršana, esošo veikalu renovācija un «Rosmes» izstādājumu kolekciju piedāvājums tajos ļauj mums plānot «Linette» apgrozījuma palielinājumu par 20% jau šogad. «Linette«apgrozījums pērn bija 865 tūkstoši eiro.»

««Linette» zīmols Igaunijā pagaidām tiks saglabāts. Lai arī plānojam resursu konsolidācijas pasākumus, lai abu uzņēmumu funkcijas nepārklātos, lielākā daļa uzņēmuma darbinieku turpinās strādāt,» informē «New Rosme» pārdošanas un mārketinga departamenta direktors Kaspars Spriņķis.

Veļas ražotāja «Linette» vēsture aizsākas 1940.gadā, kad vairāki uzņēmīgi cilvēki nodibināja apģērbu šūšanas arteli. Privatizācijas procesi 1991.gadā noveda pie sadarbības ar zviedru dāmu veļas zīmolu «Miss Mary of Sweden». Šobrīd «Linette» izstrādājumus izvēlas dāmas ne vien Igaunijā, Latvijā un Krievijā, bet arī ASV, Francijā, Skandināvijas valstīs un Anglijā.

«New Rosme» Latvijā šobrīd ir 12 veikalu. Tuvākajā laikā plānots atvērt piekto veikalu Rīgā.

«Igaunijā mums ir divi veikali, kuri atvērti uz franšīzes līguma pamata, Lietuvā mums ir savs veikals Klaipēdā, drīz atvērsim «Rosme» veikalu Viļņā. Mēneša laikā plānojam atvērt savus veikalus Itālijā un Izraēlā,» norāda Spriņķis.

«New Rosme» nodarbina 370 cilvēku, kuri strādā uzņēmuma ražotnēs Rīgā, Daugavpilī un Baltkrievjā.

«Šogad plānojam apgrozījuma pieaugumu par 25,4%. Jau šobrīd ziemas modes kolekciju pasūtījumu apjoms ir par 80% lielāks, nekā 2012.gadā, kurā provizoriskais uzņēmuma apgrozījums ir ap 10 miljoniem eiro,» teic Štelmahers.

«New Rosme» ārpus ES eksportē 75% no saražotās produkcijas, bet kopējais eksporta apjoms, iekļaujot ES valstis, ir 95% no produkcijas.