Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Laimīga sagadīšanās: policisti izglābj meiteni, kurai uzmācās vīrietis

Martā policisti veiksmīgi novērsuši noziegumu, paglābjot kādu meiteni no vīrieša, kas uz ielas uzmācas kādai meitenei, kas bija ceļā uz mājām.

Zemgales reģiona policijas pārvaldē portāls «Apollo» uzzināja, ka 23.martā ap pulksten 17.40 meitene apciemoja draudzeni, bet pēc tam devās uz autobusa pieturu, lai mērotu ceļu uz mājām.

Kad meitene Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā, pieturā gaidīja autobusu, pienāca kāds vīrietis un piedāvāja iet viņam līdzi un izteica seksuāla rakstura piedāvājumus.

Meitene sāka uztraukties, jo tuvumā nebija neviena cilvēka. Taču notiekošo pamanīja policijas ekipāža, kas veica patrulēšu pilsētā.

Policisti vīrieti aizturēja, pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess.

Zemgales reģiona pārvalde informē, ka saņemts iesniegums no meitenes mātes, kura izsaka pateicību vairākiem Jēkabpils iecirkņa policistiem - Rimam Švedam, Marekam Maļinovskim un Viktorijai Šimkūnei.

Jēkabpils iedzīvotāja pateicas likumsargiem par profesionālu rīcību, kā arī augstu novērtē policijas darbinieku izrādīto iejūtību pret meiteni, nogādājot viņu dzīvesvietā.