Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«SEB banka» nosaka ierobežojumus skaidras naudas izmaksai Āzijas reģiona bankomātos

«SEB banka» uz laiku ir noteikusi ierobežojumus skaidras naudas izņemšanai ar SEB bankas izsniegtajām maksājumu kartēm Āzijas reģionā izvietotajos bankomātos, portālu «Apollo» informēja SEB bankas ārējās komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Martinsone. 

Izmaiņas paredz, ka 24 stundu laikā iespējams veikt vienu skaidras naudas izņemšanas darījumu Malaizijā, Filipīnās, Taizemē un Vjetnamā izvietotajos bankomātos.

Ierobežojumu noteikšana ir saistīta ar pēdējā laikā novērotajiem krāpnieciskajiem darījumiem ar maksājumu kartēm Āzijas reģiona bankomātos. «SEB banka» ir pieņēmusi lēmumu uz nenoteiktu laika periodu SEB bankas izsniegtām maksājumu kartēm atļaut 24 stundu laikā veikt vienu skaidras naudas izņemšanas darījumu bankomātos, kuri atrodas Malaizijā, Filipīnās, Taizemē un Vjetnamā.

«SEB banka» atgādina, ka sekot līdzi sava konta stāvoklim ārzemēs var, izmantojot internetbanku Ibanku vai mobilo internetbanku, kā arī SMS banku. SMS banka nodrošina iespēju īsziņas veidā operatīvi saņemt informāciju par jebkurām izmaiņām noteiktā kontā. Vairāk par SMS banku var uzzināt «SEB bankas» mājas lapā.

Gadījumā, ja maksājuma kartes lietotājam rodas aizdomas par nelikumīgiem darījumiem ar viņa karti, to nepieciešams bloķēt, zvanot Latvijā uz «SEB bankas» Klientu centra tālruni 8777 vai no ārzemēm uz telefona numuru +371 27778777 (darba dienās no plkst. 08.00 līdz 20.00 un brīvdienās no plkst.10.00 līdz 17.00) vai uz SIA «First Data Latvia» pa diennakts tālruni 67092555.