Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atvērs pirmo e-mobilitātes centru Latvijā

Turpinot veiksmīgo «Blue Shock Bike» un «Auto Blitz» sadarbību e-mobilitātes jomā, 18.aprīlī Rīgā tiek atvērts pirmais Latvijā e-mobilitātes centrs. Šajā centrā būs iespējams iepazīties ar Latvijas elektrodivriteņu ražotāja un izplatītāja piedāvāto zīmola «Agogs» un pašu ražoto elektrodivriteņu piedāvājumu, saņemt profesionālu konsultāciju, kā arī veikt izmēģinājuma braucienus.

Pasākuma norises laikā savus pirmos īres elektrodivriteņus saņems Ceļu satiksmes drošības direkcijas vadītājs Andris Lukstiņš ar kolēģiem, tādā veidā paužot savu labo gribu un rādot piemēru citām valsts un pašvaldību iestādēm, kas varētu izmantot elektrodivriteņus savā ikdienā transporta izmaksu mazināšanas nolūkos, kā arī sekmētu velokultūras attīstību Latvijā. Ar elektrodivriteni jūs spējat veikt vairāk kā 60 kilometru bez fiziskas piepūles ar vienu baterijas uzlādi, un jūs iztērējat tikai 0,07 Ls par elektroenerģiju, lai nobrauktu 100 kilometrus.

«Viena uzlāde izmaksā 10 reizes mazāk, nekā sabiedriskā transporta biļete. Laika plānošanas brīvība, veselīgs dzīvesveids ir tikai dažas no lieliskajām priekšrocībām, ko var baudīt ikviens šī mūsdienīgā transporta līdzekļa lietotājs. Elektrodivritenis ir ērts un praktisks transporta līdzeklis gan biznesa cilvēkam, gan vedot bērnus uz skolu, gan gados vecākiem tūristiem apceļojot Latviju, un tas patērē Latvijā ražotu elektroenerģiju neradot izmešus lietošanas laikā,» stāsta «Blue Shock Bike» vadītājs Neils Kalniņš.

«Auto Blitz» vadītājs Ģirts Zemītis papildina: «Priecājos par šo Blue Shock Bike iniciatīvu, jo esmu dziļi pārliecināts par elektro transporta perspektīvām Latvijā. Turklāt elektrodivritenis lieliski papildina automobili - tas zināmā veidā nodrošina vēl neiedzīvināto «Park&Ride» koncepciju. Iedomājieties, jūs atstājat savu automašīnu Rīgas pievārtē, izņemat no bagāžnieka savu «e-velo» un turpinat ar to pārvietoties pilsētas centrā. Pēc darba jūs eleganti apbraucat sastrēgumus, kas parasti rodas izbraucot no centra, un turpinat ceļu mājup jau ar auto. Vēl viens nozīmīgs ieguvums - jums atkrīt rūpes un izmaksas par auto stāvvietu, jo «e-velo» vienkārši varat novietot birojā.»