Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sākušies Gaujas - Plostnieku ielas kāpņu renovācijas darbi

Turpinot strādāt pie Valmieras pilsētas vides labiekārtošanas, sākusies kāpņu, kas savieno Gaujas un Plostnieku ielas, renovācija. Darbus plānots pabeigt 10 nedēļu laikā, portālu «Apollo» informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Rence.

Savu mūžu nokalpojušās kāpnes tiks pilnībā nojauktas un izbūvētas jaunas, atjaunojot to iepriekšējo izskatu. Plānots veidot trīs kāpņu fragmentus, ko savienos bruģēti celiņi. Kāpnēm būs jaunas margas un lietus ūdens novadīšanai izbūvētas betonētas teknes.

Rekonstrukcijas darbu laikā šis Gaujas krasta posms gājējiem tiks pilnībā slēgts un norobežots. Iedzīvotāji, kas ikdienā pieraduši izmantot šīs kāpnes, lai dotos Pārgaujas virzienā, aicināti apiet teritoriju gar Valmieras Dzimtsarakstu nodaļu vai stāvlaukumu Gaujas ielas galā.

Plostnieku ielas kāpņu renovācijas darbus veic SIA «Bazalts». Renovācijas izmaksas, ieskaitot autoruzraudzību, ir 22711.69 lati, kas tiks segtas no Valmieras pilsētas pašvaldības budžeta līdzekļiem.