Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pazudušās Madelēnas māte par to, kā dzīvo sešus gadus pēc notikušā

Pirms sešiem gadiem pazudušās britu meitenītes Madelēnas Makenas māte atklājusi, ka šobrīd pat varētu piedot cilvēkam, kurš nolaupīja viņas meitu.

45 gadus vecā sieviete, kuras meita nolaupīta kūrortā Portugālē 2007.gadā, sacījusi, ka pavadījusi gadus, nicinot cilvēku, kurš nolaupīja Madelēnu.

Taču tagad Madelēnas māte, kura audzina arī divus astoņgadīgus dvīņus Šonu un Amēliju, uzsākta, ka viņa ir spējīga piedod.

«Es domāju, ka es varētu piedod Madelēnas nolaupītājam. Es nezinu, vai tas ir tāpēc, ka esmu kļuvusi stiprāka vai arī tāpēc, ka nepiedot nav jēgas,» viņa sacīja.

«Es neko nevaru mainīt un nevēlos sevī turēt naidu un rūgtumu,» viņa sacīja.

Makena pastāstījusi, ka nesen piestāja pie degvielas uzpildes stacijas un atstāja savus bērnus, sēžam automašīnas aizmugurējā sēdeklī, un tā bija pirmā reize, kad viņa sešu gadu laikā izdarīja ko tamlīdzīgu.

Ģimene joprojām tic un ir pārliecināta, ka Madelēna ir dzīva.

Tāpat māte atklāja, ka katru gadu piemin Madelēnas dzimšanas dienu un «neaizmirst» par Madelēnu arī Ziemassvētkos. 12.maijā būs Madelēnas 10.dzimšanas diena.

Kā zināms, Madelēna Makena pazuda 2007.gada 3.maija vakarā neilgi pirms savas ceturtās dzimšanas dienas no īrēta dzīvokļa Portugāles dienvidu provinces Algarves kūrortpilsētā Prajā da Lusā, kamēr viņas vecāki netālu restorānā ēda vakariņas.

Madelēnas pazušana ir piesaistījusi lielu uzmanību Lielbritānijā, un viņas fotogrāfijas bieži tika publicētas laikrakstos. Portugāles policija 2007.gada 7.septembrī paziņoja, ka aizdomās par meitenes pazušanu tiek turēti viņas vecāki. Meitenes tēvs Gerijs Makens nosauca paziņojumu par absurdu un kategoriski noliedza, ka viņš ar sievu būtu vainīgi meitas pazušanā. Makeni netika aizturēti un viņiem neizvirzīja oficiālas apsūdzības.

Vecāki tā arī nav pārtraukuši kampaņu meitas atrašanai un Lielbritānijas policija aicina atsaukties ikvienu, kas var sniegt kādu pavedienu šajā lietā.