Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iespaidīga aizturēšana: Ielencot māju un dzenoties pakaļ, aiztur bandu

Trešdienas rītā policisti Rīgā iespaidīgas operācijas laikā aizturējuši četrus noziedzniekus.

Kā informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē, trešdien neilgi pēc plkst.5 policisti saņēma izsaukumu uz kādu privātmāju Bajāru ielā – kāds iedzīvotājs ziņoja, ka ēkā iekļuvuši zagļi un tie joprojām tur atrodas. Uz notikuma vietu nekavējoties devās patruļpolicijas darbinieki un trijatā ielenca māju. Tajā brīdī no mājas izgāja viens no vīriešiem un policisti viņu uzreiz aizturēja. Aizturētais izrādījās 1980.gadā dzimis vīrietis.

Mirkli vēlāk no ēkas izgāja otrs iespējamais zaglis un, izmantojot situāciju, kad policisti bija aizņemti ar pirmā vīrieša aizturēšanu, metās bēgt, taču viens no policistiem bēglim dzinās pa pēdām. Aptuveni pēc divu kilometru skriešanas, policistam beidzot izdevās notvert bēgošo vīrieti, kurš bija dzimis 1981.gadā.

Tajā pašā laikā likumsargi noskaidroja, ka zādzībā varētu būt iesaistītas vēl divas personas – kāds taksists un viņa pasažieris.

Policisti noskaidroja taksometra pazīmes un aizturēšanu uzticēja Speciālo uzdevumu bataljona darbiniekiem, kuri pēc neilga laika uz ielas pamanīja pazīmēm atbilstošu taksometru.

Tā kā taksometra vadītājs nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām, Speciālo uzdevumu bataljona vīri uzsāka pakaļdzīšanos, taču jau pēc dažiem simtiem metru pakaļdzīšanās beidzās, jo bija izdevies apturēt taksista vadīto auto un aizturēt 1970.gadā dzimušo vadītāju, kā arī 1992.gadā dzimušo pasažieri.

Pēc aizturēšanas policisti privātmājas apkārtnē, aizturētajā taksometrā, kā arī pie aizturētajām personām atrada mantas, kas varētu būt nozagtas no minētās privātmājas, pie viena no aizturētajiem policisti atrada pat Triju Zvaigžņu ordeni.

Izrādījās, ka visi aizturētie ir agrāk tiesāti – taksists vienu reizi, taču no pārējiem trim katrs vismaz piecas reizes par dažādiem mantiska rakstura noziegumiem.

Šobrīd turpinās izmeklēšana un Teikas iecirkņa darbinieki pārbauda aizturēto iespējamo saistību ar citiem noziegumiem.