Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lembergs savā kontā no KNAB saņēmis 788 latus

Izpildot Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesu kolēģijas 2013.gada 12.februāra spriedumu, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atsaucis Ventspils mēra Aivara Lemberga («Latvijai un Ventspilij») ar šo spriedumu atzītās godu un cieņu aizskarošās un nepatiesās ziņas. Un, kā paziņojumā presei vēstī Lembergs, KNAB uz viņa kontu pārskaitījis morālo kompensāciju un tiesāšanās izdevumus 788,30 latu apmērā.

Lembergs atgādinājis: «Atgādinu, ka laikā, kad vēl nebija iztiesāta tā dēvētā Grinberga lieta un pat pēc attaisnojošajiem spriedumiem visās trijās tiesu instancēs KNAB interneta vietnē 2006.gada 18.aprīļa un 17.maija preses relīzēs apgalvojuma formā tika izplatītas nepatiesas ziņas, ka es esmu ļaunprātīgi esmu izmantojis dienesta stāvokli un apzināti, nepamatoti un prettiesiski novilcinājis Ministru kabineta 2005.gada 23.februāra rīkojuma Nr.122 «Par Grinberga iecelšanu Ventspils ostas valdes locekļa amatā» izpildi; rīkojies pretēji valsts interesēm; pārkāpis savu dienesta pilnvaru robežas; ar manu rīcību būtiski tikušas apdraudētas valsts intereses ekonomikas jomā, kaitējot pārvaldības kārtībai un aizskarot personas likumīgās intereses un tiesības, nodarot tai materiālu kaitējumu lielā apmērā.»

Jāatgādina, ka KNAB atsauca 2006.gadā biroja mājaslapā publicētajā paziņojumā «Ventspils domes priekšsēdētājs atzīts par aizdomās turēto dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā» izklāstītās ziņas.

KNAB atsaucis arī 2006.gada 17.maijā preses relīžu sadaļā paziņojumā «KNAB lūdz uzsākt kriminālvajāšanu pret Ventspils domes priekšsēdētāju» izplatītās ziņas.

«KNAB atvainojas Aivaram Lembergam par KNAB rīcību, ievietojot un saglabājot KNAB mājaslapā informāciju apgalvojuma formā, kā arī neievietojot pārskatāmi mājaslapā informāciju par Kuldīgas rajona tiesas 2007.gada 22.maija spriedumu,» bija teikts biroja izplatītajā paziņojumā.