Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traģēdija Rēzeknē: Puika izdara pašnāvību, iespējams, telefona dēļ

Traģiski šī nedēļa iesākusies Latgales pusē, kur pirmdien Rēzeknē kāds 6.klases skolēns pēc strīda ar māsu izdarījis pašnāvību, vēstī laikraksts «Diena».

Laikraksts vēstī, ka bērni sastrīdējušies, jo nevarēja sadalīt abu kopīgo mobilo tālruni.

Skolas direktore, atstāstot skolēna tuvinieku teikto, laikrakstam «Diena» norādīja, ka pirms nelaimes gadījuma izcēlies strīds starp 10 gadu veco māsu un 13 gadu veco brāli. Bērni nevarējuši sadalīt mobilo telefonu, tāpēc zēns sadusmojies. Pēc kāda laika māsa brāli atradusi blakus istabā bez dzīvības pazīmēm.

Lai gan zēns nogādāts slimnīcā, reanimēt viņu nav izdevies. Skolas direktore pieļauj, ka zēns gribējis tikai māsu nobiedēt, bet nejaušības dēļ atņēmis sev dzīvību.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess un tiks veikta izmeklēšana par lietas apstākļiem, bet patlaban nav pamata uzskatīt, ka negadījumā ir iesaistītas citas personas, laikrakstam «Diena» pastāstīja Valsts policijas pārstāve Sigita Pildava.

Policija pašlaik uzskata, ka šis nelaimes gadījums noticis neuzmanības dēļ.