Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

VK atzinīgi novērtējusi Valsts prezidenta kancelejas gada pārskatu

Valsts kontrole (VK) pēc veiktās finanšu revīzijas izteikusi atzinumu par Valsts prezidenta kancelejas 2012.gada pārskatu, konstatējot, ka pārskats ir sagatavots atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu prasībām un nesatur būtiskas neatbilstības vai nepilnības.

Kā informē Valsts prezidenta kancelejas Preses dienestā, VK atzinumā norādījusi, ka revīzijā gūta pārliecība, ka gada pārskats visos būtiskos aspektos sniedz skaidru un patiesu priekšstatu par Valsts prezidenta kancelejas finansiālo stāvokli, tā izmaiņām un Valsts prezidenta kancelejas 2012.gada darbības rezultātiem, kā arī ir sagatavots atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu prasībām.

Revīzijas laikā VK pārbaudīja Valsts prezidenta kancelejas finanšu pārskatu, tajā skaitā pārskatu par budžeta iestādes finansiālo stāvokli, pārskatu par darbības finansiālajiem rezultātiem, pašu kapitāla izmaiņu pārskatu, naudas plūsmas pārskatu un finanšu pārskata pielikumu, vadības ziņojumu un grāmatvedības politikas aprakstu.

Tika veiktas pārbaudes procedūras par pārskata sagatavošanas un darījumu atbilstību Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu prasībām, kā arī izmantoto grāmatvedības procedūru izvērtējumu, kuru mērķis ir iegūt revīzijas pierādījumus attiecībā uz finanšu pārskatā uzrādītajām summām un skaidrojumiem, informē Valsts prezidenta kancelejā.