Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«airBaltic» zaudējumi pērn – 19 miljoni latu

Lai arī aviokompānijas «airBaltic» zaudējumi pērn, salīdzinot ar 2011.gadu, ir ievērojami samazinājušies, tie joprojām sastāda ievērojamu summu – 19 miljonus latu (2011.gadā – 85 miljoni latu).

Paziņojumā medijiem aviokompānija norāda, ka «airBaltic» ir ievērojami pārsniegusi sākotnējos biznesa plānus un šobrīd atrodas ceļā uz peļņu.

«Mums ir ļoti liela pārliecība par panākumiem, jo mēs turpinām uzrādīt rezultātus, kas pārsniedz plānotos. Pagājušajā gadā konsekventi ik mēnesi esam sasnieguši arvien labākus neto rādītājus. Konsolidēto neto rezultātu mēs uzlabojām par 66 miljoniem latu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, bet ieņēmumus no pasažieriem – par 10%. Šobrīd mēs apsteidzam grafiku ceļā uz peļņu, ko paredzam sasniegt 2014. Gadā,» norāda kompānijas izpilddirektors Martins Gauss.

2012.gadā «airBaltic» ieņēmumus par produkcijas vienību ir uzlabojusi par 15% (RASK – ieņēmumi uz vienu sēdvietu kilometru), salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā, kā arī saglabājusi stabilu apgrozījumu 228,5 miljonu latu apmērā, neraugoties uz kapacitātes samazinājumu.

Salīdzinājumā ar 2011.gadu «airBaltic» pamatdarbības izdevumi ir samazinājušies par 58 miljoniem latu uz 248 miljoniem latu.