Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kāpēc vīrietim jāapdāvina sieviete?

Agrāk valdīja uzskats, ka kavalieris dāmu apdāvināja tikai tāpēc, ka cerēja uz intīmām attiecībām. Bet vīrietis, kurš restorānā ļāva maksāt par sevi sievietei, izraisīja sašutumu, tika nosaukts par skopuli un uz visiem laikiem «izmests no sirds», raksta «newsru».

Kā ir tagad? Vai ir kādas pārmaiņas?

Vīrieša devīgums ne vienmēr nozīmē uzaicinājumu uz gultu, tas bieži vien ir viņa materiālā stāvokļa un personības demonstrējums.

– «Redzi — man ir nauda!» Uzbāzis kaklā masīvu zelta ķēdi, uzlicis prestižas firmas rokaspulksteni, iesēdies dārgā automašīnā. Un tagad atradis kādu, kurai to demonstrēt.

– Tas var būt parasts vīrieša flirts. Maciņš biezs, bet nav nekā vairāk, ko piedāvāt. Tādam šķiesties ar naudu ir vieglāk nekā ieinteresēt ar savu personību.

– Visbiežāk tas tomēr ir slēpts paziņojums par savām tiesībām uz sievieti. «Tu esi mans īpašums», «Es tevi nopirku». Tas attiecas ne tikai uz intīmajām attiecībām, tādā veidā vīrietis cenšas sievieti nospiest kā personību — padarīt viņu par savu ieguvumu.

Tie ir vienkāršākie varianti. Dzīvē variantu ir daudz vairāk:

– varbūt vīrietim patīk viņas neviltotā sajūsma,

– varbūt viņam patīk viņas bedrītes vaigos,

– varbūt viņš ir laimējis loterijā un grib apskaut visu pasauli,

– varbūt…

Vīrieši ir daudz lielāki romantiķi, nekā viņi paši to atļaujas atzīt.