Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Sieviešu skrējiena» otrajā treniņā piedalās 170 dalībnieces

Reģistrējoties līdz 21.aprīlim jebkurā no «Sieviešu skrējiena» distancēm ar laika kontroli, pasākuma dalībniece būs iespēja uzstādīto rezultātu atspoguļot tiešsaistē sava «Facebook«konta laika joslā. Norisinoties sacensībām, skrējiena dalībnieces laika joslā parādīsies 3 ziņas: par to, ka dalībniece ir startējusi, laiks pie 3.5 km atzīmes un laiks finišā.

Lai saņemtu minēto pakalpojumu, jāveic reģistrācija «Sieviešu skrējienam» līdz 21.aprīlim. Pēc reģistrācijas, 25.aprīlī uz e-pasta adresi dalībniece saņems ielūgumu ar instrukciju un saiti, kurā varēs aktivizēt «Facebook» (Sports Flash) aplikāciju. Kad aplikācija būs aktivizēta, skrējiena dalībniece sacensību laikā 1.maijā saņems ziņas par rezultātu savā «Facebook» laika joslā.

Tuvojoties skrējienam gatavošanās process «Sieviešu skrējienam» kļūst aizvien intensīvāks. Katru otrdienu tiek rīkoti āra treniņi Mežaparkā ar mērķi pēc iespējas pilnvērtīgāk sagatavot jebkuru skrējiena dalībnieci izvēlētajai distancei: 7 km skriešanai, nūjošanai vai iešanai. 16.aprīlī notiekošo āra koptreniņu apmeklēja vairāk nekā 170 sievietes.

Nākamajā treniņā, kas norisināsies 23.aprīlī iesildīšanos un skriešanas treniņu iesācējām vadīs Ralfs Upmanis, skrējējām ar iepriekšēju pieredzi – kompetentais un ilggadējais «Nike Riga Run» treneris Arnis Ozoliņš, savukārt iešanas disciplīnas dalībniecēm un nūjotājām – Linda Andrusa. Treniņa sākumā Arnis Oozliņš vadīs lekciju par pareizu skriešanas ekipējuma izvēli, savukārt zīmola «Perwoll» pārstāvis informēs par sporta apģērbu pareizu kopšanu. Tā kā āra koptreniņa dalībnieces izrāda pastiprinātu interesi par skriešanas apavu testiem, arī turpmākajos treniņos dalībniecēm tiks piedāvāta izmēģināt Nike skriešanas apavu jaunākos modeļus. Papildus tam, 23. aprīļa treniņā būs iespēja piedalīties Nike+ konkursā, kā arī pasākuma organizatori visām treniņa dalībniecēm sola kādu īpašu pārsteigumu. Treniņa sākums plkst.19.00 , pulcēšanās pie Zooloģiskā dārza ieejas.

Apmeklējot treniņus, ikviena dalībniece var piedalīties 2 biļešu izlozē uz «The Killers» koncertu Mežparkā 26.jūnijā, vai treniņu noslēgumā iegūt savā īpašumā jauno «Samsung Galaxy S3 La Fleur» tālruni no «TELE2».

Lai saņemtu visu sacensībām nepieciešamo dokumentāciju, 29. un 30. aprīlī Kaļķu ielā, skvērā pie «McDonalds» norisināsies Sieviešu skrējiena Expo. Savukārt, sākot jau ar 27. aprīli šajā pašā vietā būs iespējams nofotogrāfēties īpašai Sieviešu Skrējiena aplikācijai, kā arī iegādāties Nike sieviešu un bērnu preces par īpaši pievilcīgām cenām.

1.maijā Latvijā pirmo reizi norisināsies Sieviešu skrējiens – pasākums, kura galvenais mērķis ir jebkuru sievieti pievērst sportiskam un aktīvam dzīvesveidam, uzsvaru liekot uz pareizu fiziskās slodzes un uztura sabalansētību mūsdienu dzīves ritmā. Vairāk informācijas par skrējienu «sieviesuskrejiens.lv».