Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas Gospelkoris aicina uz atkārtotu koncertu

Rīgas Gospelkoris vēlas teikt lielu paldies saviem klausītājiem, kuri 1. aprīļa vakarā apmeklēja Lieldienu noskaņu koncertu «He’s Alive» Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā - cilvēku smaidi, pārpildīta zāle un neizmērojamās ovācijas pēc dziesmām – tas viss padarīja šo vakaru neaizmirstamu! Tieši klausītāju lielās intereses dēļ, Rīgas Gospelkoris aicina uz papildu koncertu «He’s Alive», kas notiks 20. aprīļa vakarā plkst. 18.00 LELB jauniešu centra zālē (Adrese: Mārstaļu ielā 10).

Kā atzina Rīgas Gospelkora vadītājs, Jānis Maslovskis: «Emocionālais kora dziedājums un izteiksmīgais solistu sniegums, caurvijot visiem zināmo Lieldienu stāstu un attēlojot to black gospel kompozīcijās angļu un latviešu valodā, kā arī populāras klasiskās mūzikas tēmās, vienaldzīgu neatstāja nevienu klātesošo pusotru stundu garajā koncertā. To apliecināja klausītāju vēlme iesaistīties un dziedāt līdzi, piemēram, Kirka Franklina dziesmas «I smile» latviskotā versija «Es smaidu» vienoja zāli pozitīvismā ar vārdiem «Tu izskaties tik labi, kad Tu smaidi»».

Kā iepriekš ziņots, 1. aprīļa koncerta ieejas ziedojumi tika vākti, lai atbalstītu biedrības «Alisbetas sirds» darbu, palīdzot vecākiem, kuri piedzīvojuši bērna zaudējumu. Šim mērķim biedrībai tika saziedoti 459.22Ls.

Annija Logina, biedrības «Alisbetas sirds» vadītāja un Rīgas Gospelkora dalībniece, ir pateicīga ikvienam, kas sniedza palīdzīgu roku biedrības darbībai: »Koncertā iegūtais ziedojums palīdzēs atbalsta programmas izveidei ģimenēm, kuras pēc bērna zaudējuma ir jaunās gaidībās. Tāpat projekta ietvaros sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu biedrības mājaslapas uzlabošanai, lai tā būtu viegli pārskatāma, saprotama, pieejama dažāda gada gājuma vecākiem, kā arī, lai tajā tiktu ietverts slēgtais forums, kur vecāki varētu komunicēt savā starpā. Visbeidzot sava artava no ziedojuma tiks virzīta bezmaksas psihologu konsultāciju nodrošināšanai.»

Tā kā 1.aprīļa koncertā bija cilvēki, kuriem pārpildītas Mūzikas akadēmijas zāles dēļ vietas klausītāju rindās nepietika, tiks organizēts papildu koncerts sestdien, 20.aprīlī LELB jauniešu centra zālē. Aicinām ikvienu, kurš ieradīsies uz papildu koncertu, pievienoties kora sociālo mediju kontos izveidotajos pasākumos, spiežot «es nākšu» - Draugiem.lv/gospel un Facebook.com/RigaGospelChoir. Vai arī rakstot uz e-pastu gospelkoris@inbox.lv un norādot apmeklētāju skaitu.

  • Arī 20. aprīļa koncerta laikā tiks vākti ziedojumi biedrības «Alisbetas sirds» darbībai.

Koncerta pavadošajā sastāvā būs Norberts Skraucis (bass), Miķelis Vīte (bungas), Dmitrijs Karpovs (taustiņi).