Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

RNP vēl nesāks masveidīgu apkures atslēgšanu

Lai pārtrauktu centralizēto siltuma piegādi, dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku kopībai ar balsu vairākumu jāpieņem lēmums par apkures sezonas izbeigšanu un tas jāiesniedz SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» (RNP) Klientu apkalpošanas centrā.

Kā informē RNP, ņemot vērā šā gada pavasara mainīgos laika apstākļus, kā arī tuvāko nedēļu laika prognozi, vēl netiks uzsākta masveidīga apkures atslēgšana dzīvojamajām mājām.

Apkures atslēgšanu plānots uzsākt brīdī, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra vairākas dienas pēc kārtas sasniegs vismaz +8 grādus.

Dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums uzskatāms par spēkā esošu, ja «par» lēmuma pieņemšanu nobalsojusi vairāk nekā puse (50 % + 1) dzīvokļu īpašumu pārstāvju.

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA «Rīgas namu pārvaldnieks» ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums. Uzņēmums vēsturiski veidojies, apvienojot 15 patstāvīgas pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko 4300 ēkas, kurās apsaimniekošanas pakalpojumus saņem gandrīz 180 tūkstoši klientu.