Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Trakais foto rallijs» atklāj jauno sezonu Ogrē, Ikšķilē un Lielvārdē

18.maijā norisināsies jau astotais «Trakais Foto Rallijs», kas katram tā dalībniekam visas dienas garumā garantēs piedzīvojumus ģimenes un draugu lokā. Šoreiz Trakais Foto rallijs notiks trīs pilsētās - Ogrē, Ikšķilē un Lielvārdē.

«Trakais Foto Rallijs» ir sacensības, kurā komandas vismaz divu cilvēku sastāvā ar automašīnu veic pašu izvēlētu maršrutu, meklējot kartē attēlotus kontrolpunktus un fotografējoties pie noteiktiem objektiem. Pēc finiša par katru fotoattēlu komanda iegūst noteiktu punktu skaitu. Pasākuma laikā sacensību dalībnieki ne tikai jauki un jautri pavada laiku ģimenes locekļu un draugu vidū, bet arī, pārvietojoties ar auto, iepazīst novada interesantākās un skaistākās vietas.

Sacensību rezultātu izšķir komandas izvēlētā taktika un spēja savstarpēji saprasties un sadarboties, nevis ātrums. Tieši tāpēc pasākumā īpaši aicinātas piedalīties ir ģimenes vai draugu kompānijas, kuras vēlas pārbaudīt komandas saliedētību un atjautību, kā arī izbaudīt piedzīvojumus visas sestdienas garumā un iegūt kādu adrenalīna devu.

Šoreiz rallija organizatori vadās pēc principa - trīs, kas vienojas tas rada vienu. Tieši to jaunais posms piedāvās šajās sacensībās - apvienojot trīs pilsētas vienā sacensību posmā. Dalībniekiem būs lieliska iespēja iepazīties un aplūkot pašas interesantākās, savdabīgākās un pat jocīgākās vietas Ogrē, Ikšķilē un Lielvārdē.