Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunums no <i>Philips</i> – fotoepilators LUMEA Precision Plus

Šajā pavasarī Philips iepazīstina ar fotoepilatoru Lumea – īpaši efektīvu matiņu likvidēšanas sistēmu, kas piedāvā to, ko vēlas ikviena sieviete, – justies brīvai no nevēlamajiem matiņiem un ik dienu izbaudīt burvīgi gludu ādu.

Īpaši izstrādātā intensīvās gaismas impulsu (IPL) tehnoloģija matiņu likvidēšanai profesionālajā skaistumkopšanas industrijā tiek izmantota ik dienu. Philips ir pielāgojis šo tehnoloģiju ērtai, drošai un efektīvai lietošanai mājas apstākļos, un radījis Lumea – vienkārši lietojamu fotoepilatoru, kas palīdzēs atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem un aizkavēt to augšanu.

Philips Lumea sūta saudzīgus gaismas impulsus matiņa saknei, un matiņš ne tikai dabiski izkrīt pats, bet tiek aizkavēta arī tā ataugšana. Tikai viena procedūra reizi divās nedēļās, un tavas kājas būs neticami gludas visu laiku.

Philips Lumea ir pilnīgs un darbam uzreiz pēc izpakošanas gatavs risinājums. Turklāt –- kas vēl svarīgāk -– fotoepilatoram nav jāmaina lampas vai želeja. Unikālais Lumea bezvadu korpuss ir ideāli piemērots vienkāršai lietošanai un dažādu ķermeņa vietu sasniegšanai.

Cik daudz laika aizņem fotoepilācija?

Bikini: 4 minūtes

Seja: 1 minūtes

Apakšstilbi: 8 minūtes

Slīdēšana un apstrāde: ērtākai izmantošanai

Apstrāde ar aizturi: apstrādei izliektās vietās

Paduses: 1 min

www.philips.lv

* Apmaksāts reklāmas raksts.