Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzņēmums brīdina: Autostāvvietās krāpnieki tirgo viltotus «Zepter» traukus

Pēdējās dienās ir aktivizējušies krāpnieki, kas sabiedriskās vietās, tostarp tirdzniecības centru autostāvvietās, izplata traukus, nažus un galda piederumus, ko it kā ir ražojis starptautiskais uzņēmums «Zepter», taču uzņēmuma pārstāvji brīdina, ka tie ir krāpnieki un aicina patērētājus neiegādāties šo produkciju.

«Zepter International Baltic» oficiālie pārstāvji paziņojumā medijiem informē, ka krāpnieki piedāvā zīmola trauku viltojumus, uzdodoties par oficiālajiem izplatītājiem no citas valsts, galvenokārt no Polijas.

Bieži vien viņi uzrāda vizītkartes, kas ir līdzīgas oficiālajām, un viņu produkcijai tiek pievienoti detalizēti izstrādāti, tomēr viltoti sertifikāti un iesaiņojums.

Produkcijas zemo cenu viņi izskaidro tādējādi, ka tie it kā ir izstādes paraugeksemplāri, ko nedrīkst vest pāri robežai. Ir gadījumi, kad kā «Zepter» produkcija tiek piedāvāti «Zeppelin», «Solingen» vai «Hanssen» trauki.

«Mēs saņemam sūdzības no apkrāptajiem klientiem, kas ir sapratuši, ka pašu lētticības dēļ par vairākiem simtiem latu ir iegādājušies traukus, kuru kvalitāte neiztur nekādu kritiku. Pēdējā laikā blēdis, kas uzdodas par «Zepter» pārstāvi no Polijas, ir redzēts autostāvvietā pie tirdzniecības centra «Cenuklubs», kā arī pie tirdzniecības centra «Damme». Mēs ceram, ka policija palīdzēs atrisināt šo situāciju, taču aicinām ikvienu kritiski novērtēt aizdomīgus piedāvājumus ietaupīt, jo mūsu produkciju nevar nopirkt uz ielas no automašīnas bagāžnieka,» norādījis uzņēmuma valdes loceklis Konstantīns Tjagņirjadko.

«Visus, kas sastopas ar aprakstītajiem krāpniekiem, lūdzam vērsties policijā vai «Zepter International Baltic» galvenajā birojā pa e-pastu office@zepter.lv vai tālruni +371 80007222. Pa šo pašu tālruņa numuru var pārbaudīt, vai persona, kas uzdodas par uzņēmuma darbinieku, patiešām to pārstāv,» norāda uzņēmumā.