Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Populāri cilvēki izrotā «Crocs» apavus

Sestdien, 20. aprīlī, t/c «SPICE, Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis, Jogita Pūpola un labdarības projekta «LAIMES OTA» komanda atklāja jaunu labdarības akciju sadarbībā ar «Crocs» apaviem. Šīs akcijas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki, mūziķi, mākslinieki izrotāja «Crocs» apavus, kurus no šodienas pa ziedojumiem pieejami izsolē. Saziedotā nauda tiks nodota biedrības «Dižvanagi» organizētajai nometnei «Mazo prinču vasara».

Gundega Skudriņa, Olga Rajecka, Egons Reiters, Goran Gora, Haralds Burkovskis, Baiba Sipeniece-Gavare, Santa Bindemane, Valters Frīdenbergs, Antra Stafecka, Anna Rozīte, Kārlis Anitēns, Mārtiņš Ruskis, Liene Šomase, Sindija Vilde, Agnese Rakovska u.c. sestdien sapulcējās t/c «Spice» un kopā draudzīgā atmosfērā apdarināja, dekorēja vienu «Crocs» apavu pāri. Visi darinātie apavi nu jau ir apskatāmi īpaši izveidotā izstādē, un ar šodienu apavus pa ziedojumiem varat iegādāties «LAIMES OTAS» mājas lapā. Sākumcena vienam pārim ir 30 Ls.

Visi iegūtie līdzekļi tiks ziedoti biedrības «Dižvanagi» organizētajai nometnei «Mazo prinču vasara», kas jau otro gadu pēc kārtas Grobiņas novadā pulcēs kopā nedziedināmi slimus bērnus un viņu vecākus, lai īstenotu dažādus rehabilitācijas pasākumus un sniegtu atbalstu viņu ģimenēm. Vairāk informācijas par biedrību un citām tās aktivitātēm iespējams iegūt mājas lapā: «dizvanagi.lv».

«Es ticu, ka šis projekts ir dzīvotspējīgs un, sadodoties rokās, mēs kopīgiem spēkiem varam darīt daudz labas, unikālas un iespaidīgas lietas. Katram no mums ir savs sekotāju pulks, kuram galu galā mēs katrs kalpojam par piemēru,» saka viena no projekta «LAIMES OTA» dibinātājām Jogita Pūpola. «LAIMES OTA» tika izveidota tikai pirms sešiem mēnešiem, taču tās aktīvisti ir paspējuši realizēt jau trīs lielus labdarības pasākumus, kurus sīkāk var apskatīt un izvērtēt mājas lapā: «laimesota.lv»

«LAIMES OTA» vēlas teikt lielu paldies CROCS apaviem, Pērļotavai, Hobijmateriāliem no «kanclers.lv», paldies visiem apavu māksliniekiem, paldies Gatim Balutim un visiem, visiem tiem labajiem cilvēkiem, kas bija klātienē, atbalstīja un atbalstīs labus darbus! Kopā mēs varam daudz!