Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pārpratums lidmašīnā var beigties ar bargu cietumsodu

Singapūras tiesa uzrādījusi apsūdzības kādam Krievijas pilsonim, kas it kā esot draudējis uzspridzināt aviokompānijas «Singapore Airlines» lidmašīnu. Pašam apsūdzētajam gan par notikušo ir cita versija, ziņo ārvalstu mediji.

Lidmašīnas stjuarte liecinājusi, ka kāds 26 gadus vecs nodokļu konsultants no Krievijas, kas lidoja reisā Maskava-Singapūra, lūdzis viņai atnest ūdeni, bet pēc tam paziņojis, ka ja tā nenotiks, tad viņš uzspridzinās lidmašīnu.

Savukārt apsūdzētais Krievijas pilsonis Vitālijs nenoliedz, ka stjuartei palūdzis ūdeni, taču tad viņš esot pagriezies pret draugu, kas sēdējis līdzās, un pateicis, ka gadījumā, ja viņš nedabūs padzerties, tad izvemsies.

Vitālijs Singapūras medijiem skaidrojis, ka krievu valodā lietojis vārdu, kas varēja samulsināt, jo ir atgādina citu vārdu («вырвать» и «взорвать»).

Tiesa lietu izskatīs vien jūnijā, taču pagaidām Vitālijs atbrīvots pret 6000 dolāru lielu drošības naudu. Ja Vitāliju atzīs par vainīgu, viņam draud bargs cietumsods vai naudas sods.

Kā atgādina Krievijas mediji, pēdējā laikā ziņu lentēs arvien biežāk parādās ziņas par kaimiņvalsts iedzīvotājiem, kas iekuļas nepatikšanās, izmantojot gaisa satiksmi. Turklāt nereti skandalējas iereibuši ceļotāji.