Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Šēras meita/dēls ar jaunu pavadoni

Uz Mediju balvas pasniegšanu ieradās dziedātājas Šēras bijusī meita, kura nu oficiāli saucama par vīrieti. 2010. gadā Šēras meita tiesā ieguva oficiālu atzinumu, ka kļuvusi par vīrieti.

Četrdesmit gadus Čazs pavadīja sievietes ķermenī un to sauca par Častiti San Bono. «Častiti» – filmas nosaukums, kuru 1969. gadā (tajā pat gadā, kad piedzima viņu meita) izveidoja Šēra un viņas pirmais vīrs Salvatore (Sonijs) Bono.

Dzimummaiņas operāciju Čazs veica 2009. gadā un, pēc viņa vārdiem, tas ir «labākais lēmums kādu jebkad esmu pieņēmis». Čazs stāsta, ka kopš dzimšanas juties kā vīrietis un viņā neesot bijis nekā meitenīga: «Es ticu, ka dzimums ir kaut kas starp tavām ausīm, nevis kājām. To es sapratu jau 90-tajos, bet tas bija ilgs process, lai justos droši kaut ko darīt lietas labā. Man tuvojās 40 un bija variants - tagad vai nekad.»

Šēra atbalsta savas atvases izvēli cik vien spēj, kaut gan atzīst, ka viņai ir grūtības izprast šo lēmumu.

Čazs atklāja, ka ir lezbiete 18 gadu vecumā. Viņš ilgstoši dzīvoja kopā ar savu sirdsdāmu Dženiferu, bet 2012. gadā viņu ceļi šķīrās. Uz ceremoniju Čezs (44) ieradās ar jaunu blondīni.

APSKATI KĀ ČEZS IZSKATĪJĀS, KAD VĒL BIJA SIEVIETE.