Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slaktiņš Krievijā: Iespējamais sešu cilvēku slepkava tomēr nav aizturēts

Krievijas policijai pirmdienas pievakarē vēl nav izdevies aizturēt vīrieti, kurš pie tirdzniecības centra Belgorodā nogalināja sešus cilvēkus, vēstī kaimiņvalsts mediji. Iepriekš Belgorodas vadība paziņoja, ka uzbrucējs ir aizturēts, taču vēlāk taisnojās, ka paziņojums bija «tehniska kļūme».

31 gadu veco Sergeju Pomazunu policijas specvienība esot ielenkusi dažas stundas pēc tam, kad vīrietis apšaudē nogalināja sešus cilvēkus, no kuriem divas bija pusaugu meitenes.

Zināms, ka iespējamais slepkava tikai pagājušajā gadā atbrīvots no ieslodzījuma vietas, bet viņa tēvs, uz kura vārda bija reģistrēts notikušajā iesaistītais «BMW X5», arīdzan bijis krimināli sodīts.

Iepriekš izskanēja, ka apšaudē bija iesaistīts arī vīrieša tēvs, taču šīs ziņas nav apstiprinātas. Tāpat joprojām nav skaidrs, kādi bijuši slepkavas motīvi šādai rīcībai.

«Apollo» jau ziņoja, ka pirmdien ap plkst.14 Krievijā, Belgorodā apšaudē pie tirdzniecības centra nogalināti seši cilvēki, tostarp 14 un 16 gadus vecas pusaudzes.

Šāvējs neilgi pēc notikušā aizbēga no notikuma vietas, taču vēlāk viņa atrašanās vieta tika noskaidrota. To ielenca specvienību darbinieki.

Apšaudē dzīvību zaudēja seši cilvēki - trīs garāmgājēji un trīs veikala «Medības» darbinieki. Šāvējs brauca ar automašīnu «BMW X5», ar kuru aizbēga no notikuma vietas, bet vēlāk viņš to pameta.

Aculiecinieki stāsta, ka vīrietis iegājis veikalā, bet no tā iznākot, pamanījis, ka viņa automašīna ir noskrāpēta. Tas viņu saniknojis un viņš sācis šaut uz garāmgājējiem.

Tad viņš atkārtoti iegājis veikalā, kur izdarīja vēl vairākus šāvienus.

Citi aculiecinieki gan norāda, ka vīrietis atklājis uguni jau tiklīdz izkāpa no mašīnas.