Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Swedbank» peļņa trīs mēnešos – 16 miljoni latu

AS «Swedbank» pirmā ceturkšņa peļņa Latvijā, ieskaitot apdrošināšanas biznesu, ir 16 miljonu latu, kas ir mazāk nekā pērn trīs mēnešos, kad nopelnīti 18 miljoni latu.

Kā informē bankā, peļņas samazinājums saistīts ar zemākām procentlikmēm, kā arī mazāku uzkrājumu atbrīvošanu nedrošajiem kredītiem.

Vienlaikus gan bankā turpināja pieaugt jauno klientu skaits – trīs mēnešos pievienojās 7000 jaunu klientu. Pieauga arī jaunās kreditēšanas aktivitāte, jaunos kredītos piešķirti 97 miljoni latu.

«Kopā ar mūsu klientiem turpinām strādāt pie 21.gadsimta bankas modeļa, lai sniegtu pakalpojumus ar maksimālo vērtību, vienlaikus darot to efektīvi. Viens no pamatiem ir bezskaidras naudas norēķini un ikdienas naudas lietu risināšana neklātienē, ko vairums mūsu klientu jau aktīvi un prasmīgi dara. Savukārt filiāles arvien vairāk koncentrēsies uz padziļinātām finanšu konsultācijām. Lai atbalstītu mūsdienu ieradumus, pielāgojam tam arī cenošanas loģiku un cenrāža uzbūvi, kurā skaidri norādīsim klientam izdevīgākus kanālus. Aktualitāte ir arī Latvijā plānotā eiro ieviešana, jo tieši mūsdienīgi finanšu ieradumi būs faktors, kas cilvēkiem un uzņēmumiem palīdzēs pārcelties uz jauno valūtu maksimāli ērti. Klientiem, kuriem vēl ir mazāka pieredze ar mūsdienu bankas lietošanu, šogad īpaši aktīvi palīdzēsim ar apmācībām un īpašiem risinājumiem,» saka Swedbank valdes priekšsēdētājs Latvijā Māris Mančinskis.