Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Akcijā par ceļu stāvokļa uzlabošanu gatavi piedalīties pat 60% iedzīvotāju

Ja tiktu rīkota valsts mēroga protesta akcija par ceļu stāvokļa uzlabošanu, tajā piedalītos vairāk nekā puse jeb 60% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem (28% - noteikti jā; 32% - drīzāk jā), atklāj pētījumu aģentūras TNS aprīlī veiktais pētījums.

Salīdzinoši biežāk šādu viedokli izteikuši iedzīvotāji vecumā no 40 līdz 55 gadiem, lauku teritoriju iedzīvotāji, Vidzemes un Latgales reģionā dzīvojošie, kā arī iedzīvotāji ar zemākiem ienākumiem (līdz 100 latiem mēnesī uz vienu ģimenes locekli).

Trešdaļa jeb 33% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju nepiedalītos valsts mēroga protesta akcijā par ceļu stāvokļa uzlabošanu, ja tāda tiktu rīkota (8% - noteikti nē; 25% - drīzāk nē).

Salīdzinoši biežāk šādu viedokli izteikuši iedzīvotāji vecumā no 18-29 gadiem, rīdzinieki, Rīgas reģionā dzīvojošie, kā arī iedzīvotāji ar augstākiem ienākumiem (virs 301 lata mēnesī).

7% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.