Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas uzņēmums Londonā piedāvā 100 darbavietas šoferiem

Latvijas uzņēmums «123 Drivers Ltd.» sadarbībā ar starptautisko transporta pārvadājumu uzņēmumu «Amitours London» paplašina darbību Lielbritānijā un aicina kolektīvam pievienoties pieredzējušus šoferus, portālam «Apollo» pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Edgars Gertners.

Šobrīd uzņēmumi Londonā nodrošina darbavietas vairāk nekā 70 Latvijas iedzīvotājiem. «SIA 123 Drivers Ltd.», kas Latvijā veic šoferu atlasi un apmācību, norāda, ka, palielinoties pieprasījumam pēc pasažieru pārvadājumu pakalpojumiem, radītas 100 jaunas darbavietas šoferiem no Latvijas.

Taksometru pakalpojumi, kurus nodrošina latviski runājoši šoferi, Londonā pieejami jau vairāk nekā gadu, un kļūst arvien populārāki. Uzņēmuma pakalpojumus izmanto gan vietējie iedzīvotāji, gan arī tūristi.

Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt šoferus ar stabilu darbu, vienlaicīgi nesaraujot saites ar ģimeni un mājām. Tāpēc šoferu darba grafiks paredz desmit nedēļas strādāt Londonā un divu nedēļu atvaļinājumu, kuru šoferiem ir iespēja pavadīt kopā ar savu ģimeni un draugiem Latvijā vai izmantot pēc saviem ieskatiem, norāda uzņēmumā.

«Mēs apzināmies, ka iemācīties braukt pa Londonu nav vienkārši, un darbiniekiem pirmajā gadā ļaujam mācīties, parādot, kā orientēties Londonas satiksmē. Tas nozīmē, ka pirmajā gadā šoferis saņem 900 mārciņu (742 latu) minimālo algu neatkarīgi no veikto pasūtījumu skaita. Taču daudzi šoferi mācās ļoti ātri, un saņem vairāk, jo apmaksa tiek veikta par izpildīto servisu apjomu. Algas griesti pie mums nepastāv, ir noteikta tikai minimālā robeža. Šoferu vērtība līdz ar profesionālajām iemaņām gadu no gada pieaug, tāpēc palielinās arī atalgojums, jo mēs augstu novērtējam katru darbinieku,» norāda SIA «123 Drivers Ltd.» pārstāvis Kaspars Sīmanis.

Pirmajā gadā uzņēmums darbiniekiem nodrošina garantētu atalgojumu 742 latu apmērā, otrajā gadā 1000 latu apmērā, trešajā gadā garantētā alga pieaug līdz 1250 latiem, un līguma termiņa beigās tiek izmaksāts 4160 latu liels lojalitātes bonuss.

Šis ir garantētais minimālais atalgojums - summa, kas šoferim paliek uz rokas, jo tiek apmaksāti visi dzīvesvietas izdevumi, kas Londonā parasti ir ļoti lieli. Atbilstoši individuālajām prasmēm darba samaksa var būt lielāka. Papildus tiešajai darba samaksai katrs šoferis ir iesaistīts kompānijas klientu lojalitātes programmā un saņem komisiju no sevis piesaistīto klientu pasūtījumiem.

Papildus ikmēneša atalgojumam uzņēmums «123 Drivers Ltd.» saviem darbiniekiem nodrošina dzīvesvietu Londonas tuvējā centrā un sedz komunālo pakalpojumu izmaksas, kā arī nodrošina tehnisko ekipējumu darbam - jaunākās paaudzes «Mercedes Benz» automašīnas un planšetdatoru ar iebūvētu GPS sistēmu.

«Jāuzsver, ka sedzam arī visus profesionālos izdevumus, ko parasti šajā biznesā šoferis kā pašnodarbināta persona apmaksā pats - licences iegūšanu darbam Londonā, automašīnas īri, remontu, degvielu, operatora pakalpojumus, kas kopumā mēnesī veido mazliet vairāk nekā 825 latu,» norāda Sīmanis.

Savus pieteikumus šofera darbam Londonā, kā arī interesējošos jautājumus ikviens aicināts sūtīt, aizpildot pieteikuma formu uzņēmuma 123 Drivers Ltd. mājas lapā www.123drivers.lv.