Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jelgavā <i>ātro</i> mediķus iesprosto dzīvoklī; nepieciešama policijas iejaukšanās

Otrdienas rītā Jelgavā, Dambja ielā kāda sieviete ieslēgusi dzīvoklī Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes mediķus, kas bija ieradušies pie viņas mātes, vēsta portāls «Novaja.lv».

Portāls ziņo, ka ieslēgtie mediķi saukuši pēc palīdzības, līdz notikuma vietā ieradusies policija.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece apstiprinājusi, ka policijā saņemts izsaukums uz dzīvokli Dambja ielā, no kura viena sieviete nogādāta slimnīcā, bet otra - psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

Sietniece pastāstījusi, ka otrdien Valsts policijas darbinieki kopā ar citiem dienestiem apsekojuši kādu dzīvokli Dambja ielā, par kura iemītniekiem policija saņēmusi sūdzības no kaimiņiem.

Kaimiņi žēlojušies par nepatīkamu smaku un suņa riešanu. Mājas vecākā iesniegumā policijai rakstījusi, ka dzīvoklī dzīvojošā 1964.gadā dzimusī sieviete liek savai 1936.gadā dzimušajai mātei uzturēties nepiemērotos apstākļos, un ka māte ilgu laiku nav redzēta.

Tā kā sieviete iepriekš atteikusies dzīvoklī ielaist jelkādus dienestus, policija nolēmusi iekļūt dzīvoklī ar varu, lai noskaidrotu, ka vecajai sievietei nav nepieciešama palīdzība. Dzīvoklī valdījusi milzīga nekārtība, izsaukta neatliekamā palīdzība. Mediķi konstatējuši, ka 1939.gadā dzimušo sievieti nepieciešams hospitalizēt, taču sievietes meita viņus ieslēgusi.