Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Publisko video, kā vīrietis sarīko slaktiņu Belgorodas centrā

Krievijas mediji publicējuši videomateriālu, kurā redzams, kā Belgorodā vīrietis aukstasinīgi nogalina cilvēkus pilsētas centrā.

Lai arī neoficiāli zināms, ka par slaktiņa sarīkošanu aizturētais Sergejs Pomazuns noliedz, ka būtu šāvis uz bērniem, videonovērošanas kameru fiksētajā materiālā redzams, kā vīrietis iznāk no veikala un nošauj 14 gadus veco meiteni, bet turpat nāvējoši ievaino arī viņas draudzeni – 16 gadus vecu meiteni.

Kaimiņvalsts mediji ziņo, ka policistiem neilgi pēc aizturēšanas nācies savaldīt cilvēku pūli, kas bija atnācis uz dzelzceļa staciju, kur notika Pomazuna aizturēšana.

Cilvēki gribējuši turpat sarīkot linča tiesu, skandējot «dodiet viņu mums, saplosīšanai».

«Apollo» jau ziņoja, ka Pomazuns atteicies sniegt liecības. «Pomazuns atteicās liecināt, atsaucoties uz Krievijas Federācijas konstitūcijas 51.pantu,» teikts Izmeklēšanas komitejas paziņojumā medijiem.

Pomazuns aizturēts otrdienas vakarā pēc vairāk nekā diennakti ilgas bēguļošanas.

Aizturēšanas laikā iespējamais slaktiņa sarīkotājs ievainojis policistu ar nazi, sadurot aci un apakšdelmu. Policists nogādāts slimnīcā, un viņa veselībai briesmas nedraud. Aizturētajam tiks uzrādītas apsūdzības arī par uzbrukumu likumsargam.

«Apollo» jau ziņoja, ka pirmdien ap plkst.14 Krievijā, Belgorodā apšaudē pie tirdzniecības centra nogalināti seši cilvēki, tostarp 14 un 16 gadus vecas pusaudzes.

Šāvējs neilgi pēc notikušā aizbēga no notikuma vietas.

Apšaudē dzīvību zaudēja seši cilvēki - trīs garāmgājēji un trīs veikala «Medības» darbinieki. Šāvējs brauca ar automašīnu «BMW X5», ar kuru aizbēga no notikuma vietas.

Aculiecinieki stāsta, ka vīrietis iegājis veikalā, bet no tā iznākot, pamanījis, ka viņa automašīna ir noskrāpēta. Tas viņu saniknojis un viņš sācis šaut uz garāmgājējiem.

Tad viņš atkārtoti iegājis veikalā, kur izdarīja vēl vairākus šāvienus.

Citi aculiecinieki gan norāda, ka vīrietis atklājis uguni jau tiklīdz izkāpa no mašīnas.