Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 29.aprīlis – 5. maijs

Nedēļas horoskops: 29.aprīlis – 5. maijs

 • AUNS Tavs noskaņojums būs mainīgs ik uz soļa. Arī attiecības ar līdzcilvēkiem būs svārstīgas un nenoteiktas. Tevi aizraus kultūra un māksla. Nav izslēgts, ka ne reizi vien šonedēļ apmeklēsi arī attiecīgus pasākumus. Kāds Auns kravās čemodānus, lai dotos ārzemju braucienā. Vari meklēt jaunus sponsorus, sadarbības partnerus. Brīvdienas nolemsi pavadīt kopā ar saviem vistuvākajiem.
 • VĒRSIS Būsi visnotaļ lieliskā noskaņojumā. Spēsi labi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem. Kādam vari kļūt par autoritāti, sniegt padomus. Tevi aizraus viss netradicionālais, varbūt nolemsi apmeklēt kādus sev interesējošus kursus, semināru. Kopumā tieksies pēc komforta. Brīvdienās, iespējams, ne reizi vien apmeklēsi smalku restorānu, kopā ar savu izredzēto un atvasītēm.
 • DVĪŅI Šonedēļ iespējamas kardinālas pārmaiņas tavā ikdienas dzīvē. Kāds zīmes pārstāvis iespējams pārvāksies. Darba lietās diemžēl neies tik spīdoši kā gribētos. Iespējams, neizdosies kāds projekts, tā realizācija. Veiksmīgāk šis laiks izvērtīsies tiem Dvīņiem, kas saistīti ar radošām profesijām. Attiecībās ar mīļoto cilvēku valdīs harmonija un saskaņa, kas savukārt ievērojami uzlabos tavu omu. Esi vērīgs vadot auto!
 • VĒZIS Visnotaļ veiksmīgs laiks un notikumiem bagāts laiks. Vari veidot jaunus kontaktus, meklēt sponsorus, sadarbības partnerus. Iespējams, pavisam negaidīti iegūsi jaunus domubiedrus. Diemžēl galvassāpes var sagādāt materiālas dabas jautājumi, to risināšana. Šonedēļ vēlams atturēties no lielākiem pirkumiem. Nav izslēgts, ka meklēsi iespējas gūt papildus ienākumus. Brīvos brīžus veltīsi savām atvasītēm, to audzināšanas darbiem.
 • LAUVA Šonedēļ vēlams atturēties no jaunu lietu uzsākšanas, līgumu slēgšanas, kā arī paprāvu finanšu darījumu veikšanas. Diemžēl tev būs pagrūti atrast kopīgu valodu ar līdzcilvēkiem, sevišķi jau darba vietā. Izvairies no nelabvēļu ietekmes. Veiksmīgāk šis laiks paies tām Lauvām, kurām pieder pašām savs privātais bizness. Privātajā dzīves jomā valdīs romantika un kaislības pēc pilnas programmas.
 • JAUNAVA Šonedēļ nav izslēgti dažādi konflikti, strīdus situācijas kā darbā, tā arī privātajā dzīves jomā. Būsi ļoti aizņemts darbā, tā vien šķitīs, ka esi uzņēmies pienākumus, ar kuriem tā īsti nespēj tikt galā. Neatstāj novārtā savus vistuvākos līdzcilvēkus. Veiksmīgāk šis laiks paies tiem zīmes pārstāvjiem, kas izmanto savas atvaļinājuma iespējas un atrodas ārpus dzimtenes robežām. Brīvdienās atrodi laiku fiziskām aktivitātēm.
 • SVARI Šonedēļ būs krietni vien jānopūlas, lai sasniegtu iepriekš nospraustos mērķus. Zināmas problēmas var sagādāt jauniegūtie sadarbības partneri, kuri nespēs pildīt savus solījumus. Nebūtu vēlams kārtot ar nekustamo īpašumu saistītas lietas. Centies nodalīt darbu no privātās dzīves, ja nevēlies nonākt konfliktā ar mīļoto cilvēku. Pievērsies vairāk savam veselības stāvoklim, sevišķi, ja tas liek par sevi manīt. Brīvdienas tieksies pavadīt mierīgā gaisotnē.
 • SKORPIONS Nedēļas pirmajā pusē nebūsi garastāvoklī, tā vien šķitīs, ka un viss un visi pret tevi ir sazvērējušies. Nepārslogo sevi un savus nervus ar nevajadzīgām nodarbēm un domām. Veselība var likt par sevi manīt negatīvā plānā. Attiecībās ar mīļoto var iezagties greizsirdība un tendence pastiprinātāki kontrolēt partnera ikdienas gaitas. Nespēsi vien sagaidīt brīvdienas, vēlēsies no sirds atpūsties no visa un visiem, lai ko tas prasītu.
 • STRĒLNIEKS Šonedēļ priekšplānā izvērsīsies privātas dabas jautājumi, to risināšana. Iespējams, tieksies izpirkt savu vainu mīļotā cilvēka priekšā. Kāds zīmes pārstāvis nolems, ka pienācis laiks pievērsties veselīgāka dzīves veida piekopšanai. Tevi aizraus fiziskas aktivitātes, varbūt apmeklēsi sporta zāli vai no rītiem sāksi skriet nelielus krosiņus. Brīvdienās daudz laika pavadīsi plānojot nākamo darba nedēļu.
 • MEŽĀZIS Nedēļas pirmajās dienās būsi diezgan kašķīgā omā, nespēsi tikt galā ar savam emocijām un izgāzīsi tās uz līdzcilvēkiem, kas, protams, izraisīs papildus konfliktus un strīdus situācijas. Vēlams noticēt sev, saviem spēkiem un doties pretī pasaulei ar augsti paceltu galvu. Vislabākos panākumus izdosies gūt tiem, kuri saistīti ar tirdzniecību un tieslietu jomu. Sirdī brīvie Mežāži nodosies romantiskiem piedzīvojumiem. Brīvdienās tieksies pēc kārtīgas atpūtas.
 • ŪDENSVĪRS Šonedēļ daudz sava laika veltīsi hobijiem, vaļaspriekiem. Tieksies pēc līdzīgi domājošo kompānijas, apmeklēsi dažādas domubiedru grupas. Labprātāk atradīsies ārpus mājas, jo tev būs apnicis viss un visi līdzgaitnieki. Neesi iedomīgs un centies būt atvērtāks pret citiem. Jaunu projektu uzsākšanu vēlams atlikt uz nākamo nedēļu. Brīvdienās atturies no pārmērīgas alkohola lietošanas.
 • ZIVIS Diezgan haotisks laiks. Iespējams, lidināsies kaut kur starp mākoņiem un zemi. Tev būs grūti sakoncentrēties darba lietām. Darbā problēmas var sagādāt komunikācija ar kolēģiem. Neuzspied līdzcilvēkiem savu viedokli, sevišķi, ja neesi līdz galam pārliecināts par tā pareizību. Nav izslēgts kāds brauciens ārpus dzimtenes robežām. Brīvdienas pavadīsi divvientulība ar mīļoto cilvēku.