Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izmaiņas Jelgavas virziena vakara elektrovilcienu kustības sarakstos

Nākamnedēļ, 2. un 6.maijā, sliežu remontdarbu dēļ noteiktas izmaiņas Jelgavas virziena vakara elektrovilcienu kustības sarakstos, informē AS «Pasažieru vilciens».

Dzelzceļa iecirknī Olaine-Jelgava paredzēto sliežu remontdarbu dēļ daži vakarā kursējošie vilcieni šajā iecirknī būs atcelti, un pasažieru pārvadājumu nodrošināšanai no Olaines līdz Jelgavas stacijai (no Jelgavas) tiks norīkoti autobusi.

Šie autobusi piebrauks pie Olaines, Cenas un Jelgavas dzelzceļa stacijām, kā arī apstāsies uz šosejas autobusu pieturā Dalbe (pie pārbrauktuves), Ozolnieki un Cukurfabrika (pie pārbrauktuvēm). Autobusos būs derīgas visu veidu dzelzceļa braukšanas biļetes.

2. un 6.maijā vilciens Rīga-Jelgava ar atiešanas laiku no Rīgas plkst 22.25 no Rīgas izbrauks plkst.22.21, arī no citām maršruta stacijām aties četras minūtes agrāk nekā ierasts un kursēs tikai līdz Olaines stacijai. Pasažieri pēc vilciena pienākšanas Olainē plkst.22.47 varēs turpināt ceļu ar autobusu, kas no laukuma pie dzelzceļa stacijas aties plkst.22.55 un Jelgavā pienāks plkst.23.37.

Arī vilciens Rīga-Jelgava ar atiešanas laiku no Rīgas plkst.23.21 kursēs tikai līdz Olaines stacijai, un pasažieri līdz Jelgavai varēs nokļūt ar autobusu Olaine-Jelgava ar atiešanas laiku no Olaines plkst.23.55.

Elektrovilciens Jelgava-Rīga ar atiešanas laiku no Jelgavas plkst.22.34 būs atcelts posmā Jelgava-Olaine, un pasažierus no Jelgavas stacijas uz šo vilcienu Olainē aizvedīs autobuss Jelgava-Olaine ar atiešanas laiku no Jelgavas plkst.22.07. Vilciens no Olaines stacijas aties plkst.22.58 un arī tālāk līdz Rīgai kursēs atbilstoši sarakstam.