Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjers pašvaldību vēlēšanas redz kā robežšķirtni valdības turpmākajam darbam

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) nenoliedz, ka attiecības koalīcijā ir sarežģītas, un 1.jūnijā gaidāmās pašvaldību vēlēšanas uzskata kā robežšķirtni turpmākajam valdības darbam.

Dombrovskis intervijā Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» atzina, ka sarežģītās attiecības koalīcijā ir acīmredzams un nenoliedzams fakts. «Vēlēšanu tuvums tam piešķir papildu spriedzi, jo visas partijas cenšas izrādīties saviem vēlētājiem un cenšas izcelties uz citu partiju fona,» teica premjers.

Viņš izteicās, ka pašvaldību vēlēšanas ir zināma robežšķirtne, un pauda cerību, ka pēc tām valdības darbs tiks normalizēts un koalīcijas partijas vienosies par darba turpināšanu līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām. Premjers uzsvēra, ka patlaban netiekot izskatīti scenāriji par darbošanos mazākumvaldībā, jo uzskata, ka darbs ir turpināms arī esošajā sastāvā. «Ja konkrētas situācijas veidosies, konkrētās situācijas risināsim,» viņš noteica.

Dombrovskis apzinās, ka viņam kā premjeram ir jāuzņemas atbildība par valdības darbu kopumā, un viņš apzinās, ka tās darbā ir bijušas problēmas.