Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā aizliegs kreiso pagriezienu no Hanzas ielas uz Pulkveža Brieža ielu

No piektdienas, 26.aprīļa, gaidāmas ievērojamas satiksmes organizācijas izmaiņas Hanzas un Pulkveža Brieža ielu krustojumā, aģentūru «LETA» informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Šajā krustojumā turpmāk tiks aizliegts kreisais pagrieziens no Hanzas ielas uz Pulkveža Brieža ielu virzienā no Eksporta ielas. Savukārt no 26.aprīļa līdz 1.maijam transporta līdzekļu satiksmei tiks slēgta Hanzas ielas vidējā braukšanas josla posmā no Rūpniecības ielas līdz Pulkveža Brieža ielai.

Šajā ielas posmā no 26.aprīļa līdz 1.maijam satiksme tiks organizēta divās braukšanas joslās, pa vienai katrā virzienā, bet pēc 1.maija satiksme tiks atklāta trīs braukšanas joslās - divās joslās virzienā no Skanstes ielas uz Eksporta ielu un vienā joslā - virzienā no Eksporta uz Skanstes ielu.

Satiksmes organizācijas izmaiņas noteiktas, jo no 1.maija Rīgas satiksme mainīs 24.autobusa maršrutu un turpmāk tas kursēs arī pa Skanstes ielu.

Transporta līdzekļu vadītāji aicināti sekot līdzi ceļa zīmēm, kā arī būt saprotošiem.


Satiksmes ierobežojumi